Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

Nisem jaz za rally. Prva etapa se mi je zdela dokaj ok. Pol pa vidim 23s zaostanka LOL Enostavno ko vozim sovoznika sploh ne slišim. Ne vem kaki ovinki pridejo in nič, haha. Na drugem brzincu 4x recovery + počena guma in sem samo retire stisnil. Pa še ta FFB me ZELO moti. Bom počakal da popravek pride ven. 

 

Sami izgovori ane  [krniki]

Link to post

Jaz ne znam vozit teh 4WD. Al je pa setup čist v pi***. Tok understeera še moj stari Saxo ni mel. V unih hairpinih mi je avto skor crkval tok sm mogu it počas. Z ročno me je pa sam postran odnašal ven iz ovinka.

 

Tko da katastrofa tale event. Mislm, da sm ene 4 al 5 recoveryjev mel, ene trikrat sm naredu barrel roll... 

 

 

 

BTW, a se da kako sovoznika naštimat, da bi prej kej prej povedal določene ovinke? Npr. On reče: Right FIVE (u, tale je v izi, kar gasa naprej) in, ko sem že sredi tega desnega ovinka, reče Tightens to THREE (ja #%#""$&"$&$#& in sem v malinah).

Link to post

Jaz ne znam vozit teh 4WD. Al je pa setup čist v pi***. Tok understeera še moj stari Saxo ni mel. V unih hairpinih mi je avto skor crkval tok sm mogu it počas. Z ročno me je pa sam postran odnašal ven iz ovinka.

 

Tko da katastrofa tale event. Mislm, da sm ene 4 al 5 recoveryjev mel, ene trikrat sm naredu barrel roll... 

 

 

 

BTW, a se da kako sovoznika naštimat, da bi prej kej prej povedal določene ovinke? Npr. On reče: Right FIVE (u, tale je v izi, kar gasa naprej) in, ko sem že sredi tega desnega ovinka, reče Tightens to THREE (ja #%#""$&"$&$#& in sem v malinah).

 

Dej brake bias za 1 al 2 klika od sredine proti front, zadnji dif nekje na 3/4 lock, sprednji nekje na polovic central pa 1/3 (To v simple setupu mišljeno). Pa spredaj mal bl soft kot zadaj. Več kot tok pa nemorš čarat, je taka karakteristika pogona in avtov.

 

Kar se tiče kopilota, na profilu v game rpeferences je spodi codriver calls, pa daj na far. Sam je šezmer kr bliz. :P

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Kaj to je govora že o Monacu? 

 

Ps.: Glede CO-driver-ja pa je to že znani bug,da prepozno pove za ovinke ali pa jih enostavno ponavlja in potem izpušča,... ( http://forums.codemasters.com/discussion/6654/bug-co-driver-repeating-calls-and-missing-some#latest )

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

hmm...spilam jaz Ligo...in na koncu HP3 kliknem continue in sem mi spil skresa?!? Zdej pa ko hocem zagnal Dirt:Rally javla Error 41 server too busy? Se kdo s tezavam?

Link to post

To je šlo "solidno". Šekr lovu ritm, HP5 mal usekam, nč hudga, HP6 zlo lepo gre glede na to da je nočna in sm računal na to da se bo kšn od vas zahaklav in letu čez prepad, pa sm le jst u grabn pa ob skale da je snel gumo. Pol pa itak še en spin pa enkrat ka izhhodu enga križišča z bokom pun šus ob skalo in na streho. 30 sec sigurn zgubu u teh zadevah.

 

MdKAyVv.jpg

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

hmm...spilam jaz Ligo...in na koncu HP3 kliknem continue in sem mi spil skresa?!? Zdej pa ko hocem zagnal Dirt:Rally javla Error 41 server too busy? Se kdo s tezavam?

 

http://forums.codemasters.com/discussion/5917/dirt-rally-steam-error-code-41/p1

http://forums.codemasters.com/discussion/6014/dirt-rally-early-access-bug-tracker-last-update-28-05-15#latest

 

Saj veš kaj je fora Early Access igre Dirt rally in vseh ostalih? Ne samo zaslužek ampak tudi javljanje napak v sami igri.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...