Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Ja, potem je integra tvoja play... da ne bomo mel več istih avtov.

Murn meni normalno dela zvok pri integri in pri vseh avtih... V BTCC2011 grupo sem vrgel tistega focusa, ampak ga morate prej pobrisat iz ...teams\WTCC_2007, drugače ne dela.

Je pa en problem, npr. ne zazna moda Erženu... ma še kdo ta problem? Čim več naj jih proba pa tukaj poroča, preden lahko kako dirko naredimo testno... mogoče je problem v ClassID="številka" in se s kakšnim modom krega... <-- Če ma kdo kaj pojma naj pove, jaz bl nimam. :)

Link to post

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\ime na steamu\race 07\Gamedata\Teams\BTCC_2011\

če ti ne zazna moda je po vsej vrjetnosti zarad tega ker ti extrackta direkt v Gamedata more pa v Gamedata\Teams

[ok][smoke]

Link to post

Aha, če je narobe pot, kot pravi david91, bom danes popravil pa spet Uploadal file.... server pa bomo danes postavli pa malo sprobali teh naslednjih par dni...

Link to post

Pot za datoteke je bila napačna v prejšnjem arhivu,... Če ste ga zloadali tisti mod naredite kot je rekel david :

"če ti ne zazna moda je po vsej vrjetnosti zarad tega ker ti extrackta direkt v Gamedata more pa v Gamedata\Teams"

Nova popravljena datoteka na poti!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...