Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Uh, ko vidim da se pogovarjate o temperaturah gum. Zgleda da sem jaz še hujši ekstrem, ko mam na kakšnih progah (sploh bolj počasnih) tudi 120, ne pade pa pod 100. Dobro da se mi ne stopijo [dance]

Link to post

Na nekaterih progah napumpam gume do konca (seveda govorim o WTCC avtomobilih) 190kPa pa z njimi ne pridem čez 100°C ... ne vem kaj to vi delate :D

Link to post

Zaradi zdravstvenih težav (beri, stanje enako kot prejšnji teden), bom danes zopet izostal na dirki. Ne gre drugače :(. Upam, da se stanje kmalu normalizira, ker me že močno srbijo dlani, da bi spet malo sukal, pa tudi če pristanem na zadnjem mestu.

Vroooooommmm!

Link to post

he he, zdele sem probal progo. Sem pričakoval kako zaprto dirkališče, je pa skoraj skoz gasaa.

Tukaj pa pričakujem veliko izletov, upam da ne bom med njimi [iz]

Link to post

Q: Pole ...

R1: Neki časa zadržvou Novaka, ki je bil očitno hitrejši in me je prehitel... Nato sem ga nekako dohajal, a sem po svoji napaki letel v ograjo in imel suspension damage in se fural dve sekundi na krog počasneje. Končal na tretjem mestu.

R2: Po štartu končal na zadnjem mestu, vendar z vztrajnostjo nekako prišel naprej. Nato po nekaj svojih napakah hudi boji zadnja dva kroga z Novakom icon_thumbsup.gif

igi, sorry za tisti izpad v kvalifikacijah ... mel sm 0.4s naskoka pa sm mislu, da mi bo ratal nekak prit mim...

Link to post

Nič hudega. Itak se je nekaj zataknilo in se mi session sploh ni spremenil v dirko.

Tale sezona je bila zame bolj kratka. Zaradi obilice dela sodeloval le na eni dirki, sem pa odnesel tudi en pole in eno zmago. Tako da sem kar zadovoljen.

Komaj čakam na naslednjo jesen, če bo pa kaj neuradnega že prej pa tudi na to, ker sem opazil da smo vsi zelo napredovali in so bile borbe strašne a poštene [champ]

Link to post

Q: v zadnjih sekundah mi Murn spizdi poleta :)

R1: Štart nisem čist zajebal!!!! Mimo sta prišla samo Glavač in Mejak (?). No kakorkoli....takoj prišel na 2. mesto za Murna, ki je imel nekaj problemov. Ga kmalu prehitel in nisem več gledal nazaj.

R2: Štartal zadnji in se z dobrim štartom prebil na .... ehm .... mislm da 5. al pa 4. mesto. Nakar sem v enem ovinku šel počez, ker nisem videl zavorne točke in poletel mimo Maxla (ki je mel super srečo, da ga nisem pobral, ker sm bil čist brez kontrole). Spet padel na zadnje mesto in začel noret z razbitim podvozjem. Nekako prišel na 3. mesto in ga v zadnjih krogih s komolci branil pred hitrejšim Murnom.

Link to post

Q: v zadnjih sekundah sem si privozil P5

R1: Soliden štart, vseskupaj pa se je končalo v šikani pred ciljem, kjer sem nabiral maline...šel v box popravt škodo....pa nisem imel tipke nastavlje za potrditev popravila [Joj]

R2: Ponovno soliden štart, nakar so me začeli vsi prehitevat, sledi še nekaj izletov...na koncu sam križariv, ker pa nevem kaj je bilo z Mejaki, privozil na P5

Če si vozil za dvemi avti, nisi videl nič....pa še grip je bil opuben...kot da bi plavav.

Sezona: Recimo...malo manj motivacije, poletje in rezultat je tukaj. Čestitke zmagovalcem, ponovno pa se je izkazalo, da proti koncu sezone upade udeležba. Glede na to, da nekateri zmeraj čudežno poniknejo, se bo tale zadeva malce prenesla tudi na jesen (WTCC sezona).

Sedaj pa pavza, se vidimo jeseni [champ]

Rezultati

Link to post

hehe.. hvala BURI. Ma bom pa naslednič 2. alpa 3. :P

Q: Sovrazim dez (s tem avtom) in nekak prišel na P3? :P

R1: Lepe borbe z Murnom in Novakom, ampak ta avto alpa nastavitve so res en drek v dezju, avto mi ne da nc feedbacka.... kot bi na slepo vozu, gripa pa nič. No Murn naredu napako in sm se lepo prpelu na 2. mesto.

R2: Uredu start ampak kmal padel na zadnje mesto. Potem lepe borbe in brez napak spet prišel na 2. mesto, še en krog pa bi blo fajn dirkanje spet s Kurentom :) Ampak je blo mal premal in je zmagu.

Čestitke obema ndesign za zmagi na zadnji dirki, pa vsem u prvenstvu, skoda da nas ni blo vec na konc. :) Nej ze jesen pride - Race ON! :)

Link to post
na koncu sam križariv, ker pa nevem kaj je bilo z Mejaki, privozil na P5

Pred dirko nisva niti kroga nardila, poleg tega pa sm jaz bil še zjeban od prejšnej noči :D Ma sva vseeno prišla pogledat, da vam vsaj na štartu mal dela nardiva :mrgreen:

Link to post

Progo sem mal potreniral pred dirko. Na začetku mi je bila konfiguracija dirkališča kr neki [Jel2] tko da ni in ni šlo.

Q: Še sam ne vem kaj se je zgodil, sam naredu čas skor 2 sekunde boljši kot na treningu in P4

R1: Že na štartu mi ni blo jasno, kako ste vsi tok potegnil, pa sem že na 1. ovinku dojel , da sem na gumah za suho. icon_jaooo.gif[Jaoo] Zakaj se je to spremenil, pa nimam pojma. icon_buzara.gif

Sicer sem takoj šel v bokse, sam nisem mogel izbrat gum za dež. Pol sem se pa pridrsal do cilja na P5.

R2: Najprej izbral dežne gume!icon_ok.gif Štartal dobro in se nekaj časa vozil za Mejaki. Pol mi jih uspe prehitet in sam še gasa do cilja na P1.icon_champion.gif Ob prehitevanju Mejaka (ne vem katerega) za P1 sem mel mal težav, ker ga je nosilo po celi progi. Na srečo je pri pospeševanju na izhodu iz počasnega desnega ovinka naredil napako in odneslo ga je levo na travo. Zadnji par krogov sem pa spet švical k norc ker sem mel za sabo Glavača, ki pa me zaradi njegovih napak ni uspel napasti za vodilno mesto.

Zadovoljen s prvenstvom in P3 v skupnem seštevku. Če mi nebi v Modello parku 2X :!: zmanjkalo goriva bi bil skupno 2. Kaj čmo...pa drugič. :mrgreen:

Čestitke tut teammate-u Maretu za dobre vožnje in uvrstitve.

Zelo pa sem zadovoljen z ekipno zmago z veliko prednostjo. NDESIGN Racing RULES icon_champion.gif[ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...