Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

Q: Po kakih 10ih krogih vožnje pred dirko mi je nekak uspelo celo kar dober čas odpelat. Žal je blo to dost samo za P4, je blo pa še dost rezerve...

R1: V prvem ovinku nesreča, očitno sem jo jaz zakuhal? Morm še replay pogledat. V glavnem, uspelo se mi je prebit na prvo mesto in vseh 13 krogov zadrževat Kurenta za mano. Bil je občutno hitrejši od mene, vendar je delal preveč napak, da bi mi prevzel vodstvo. Parkrat je bilo zelo na tesno, vendar sem se na koncu uspel obržat na prvem mestu.

R2: Štartal kakopak iz zadnjega mesta, ker nas je blo samo 8. V prvem krogu sem se uspel po napakah drugih prebit na peto mesto, vendar me je kmalu prehitel Dino. Za njim sem nekaj časa vozil kake 2-3 sekunde, ko sem ga počasi začel dohitevat. Imam občutek, da je imel precej bolj izrabljene gume kot js. Na koncu mi ga je le uspelo prehitet z malce dotika, ki ga je lih tok spravu iz linije, da sem šel naprej. Zadaj pa je že grozil eden izmed mejakov. Ko sem dinota prehitel sem bil na P3, potem pa kar naenkrat vse zakajeno pred mano, kurent iz peska pride vendar se čist počas pelje. Ga prehitim na to pa še glavač, ki se pele 20. js sm bil sam icon_eek.gif Na koncu dve zmagi, ki pa sta bli čist pokrompirjeni :)

Link to post
  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Nepopisna katastrofa včeraj..

Q: nism spravu skupaj enga setupa (pred tem nism kej dosti vozu proge) tako da ni blo bolše od zadnjega mesta

R1: štart čudn, kr mi je najprej kopal, potem pa zamorilo. Prehitel Maxla, potem pa v prvi ovink zabluzu in blokiral. Da ne bi koga zadel sem zavil desno, tako da mi je uspelo mimo vseh, vendar mi je v momentu zabilo stop-go penalty za sekanje proge [Jaoo]. Poleg tega mi je logično še avto crknu, kar mi ni jasno, ker na Q sem mel vklopljeno sklopko. No do konca dirke sem se potem probal naučit progo malo bolje nakar mi v predzadnjem ovinku zmanjka benzina..končno 6. mesto :D

R2: štart ok. Neki časa sem bil spredaj, potem pa so leteli mimo kot za stavo Kurent, Glavač in Dino. Ko sem se sam izloču pa mi je zavrelo in sem samo Esc stisu.

Link to post

Q: na sredi me je vrglo ven, conn. lost, sicer se mi zdi, da bi se lahko priključil vodilni četvorki na 1:44.0

R1: Na štartu sem bil previden in menda nekaj pridobil. Potem sem vozil kar dobro, ampak vseeno naredil nekaj napak in bi moral končat 5., pa je dvema zmanjkalo benza in sem bil 3.

R2: Počasi se prebijam, dobra vožnja, potem pa nekaj napak, ko so temperature v gumah šle v rdeče in Murn me je prehitel. Nekoliko nevljudno sicer, ampak tist ovink je itak neroden, pa drugačne linije so in je takoj dotik :) Konec podoben prvi dirki, namest 4. sem bil 2.

Ne vem, ali imam skozi zadnji zavoj samo drugačno linijo, da mam zgodnejši turn-in in potem več hitrosti nesem na ravnino, ali pa sem tam dejansko ogromno zgubljal. Včasih se zgodi, da zaviram bolj zgodaj, vendar je v končni fazi to lahko hitreje, edino da v začetnih krogih zgubiš mesta, ker ostali zavirajo kasneje.

Ste zadnji ovink vozil s 1. al z 2.?

Link to post

Js načeloma nikoli ne uporabljam 1. prestave. Razen na štartu in pa če res fajn linijo zajebem na kakem ovinku oz. me odnese na travo/pesek. Prestavljanje iz 1. v 2. pri pospešvanju iz ovinka se mi zdi zamudno.. :P

Kako ti uspe dat gume v rdeč polje.. to je 110+ C° ? :)

Link to post
Js načeloma nikoli ne uporabljam 1. prestave. Razen na štartu in pa če res fajn linijo zajebem na kakem ovinku oz. me odnese na travo/pesek. Prestavljanje iz 1. v 2. pri pospešvanju iz ovinka se mi zdi zamudno.. :P

Kako ti uspe dat gume v rdeč polje.. to je 110+ C° ? :)

Mislim, da načeloma nisem grob do gum, ampak tale steza je zaradi tistih dveh zavojev, ki se zapirata, kar težka za gume in ker nisem treniral, je šlo na 110 ja...

Za zadnji zavoj pa bi bilo verjetno najbolje, da bi skrajšal 2., za kolikor se da...

Link to post

Nočm bit ciničen, samo, kaj hudiča ti bo to pomagalo? Tisti podatki, ki jih dobiš v setupu so čist dovolj, da si narediš v redu setup. Če pa ne znaš vozt, ti pa tud to ne bo pomagalo. Glavač "naj bi" uporabljal isti setup za skoraj vse dirke.

Link to post

Tale XD ki ga uporabljam je zlo uredu Novak,.. na zadnji dirki naprimer mi je takoj povedu da fuel calc za progo ni taprav.. ;) Piše poraba bencina na krog, poraba gum, da potem mal spremenim wing pa arb da nekak izenačim porabo spredaj in zadaj (kolkor se to pač da pri FWD avtih) ampak res za tele btcc, wtcc,... dirke je včas mal odveč.

Bolj se izkaže v GTR2 naprimer in na daljših dirkah, kjer maš prav tako vse kot v GTREvo, lahko pa med voznjo preštelaš še taktiko za postanek, kar se kr pozna na času ki ga prečepiš v boxih. ;)

Link to post

Meni je bl všeč to, da ima tam še podatek o zaostankih/prednostih ostalih voznikov, ne pa da vsak krog skor vn letim, ko gledam zaostanke na koncu kroga :D

Link to post

RACE On will be available as a stand alone game including all RACE 07 content and an expansion pack for existing owners of RACE 07 will also be available.

Torej da, bo deloval brez problema tut na RACE ON. ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...