Skoči na vsebino

Silverstone - 1.3.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 106
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Imamo srečo, da se je v Silverstonu nahajala naša dopisnica, ki je bila priča razburljivim dogodkom v ekipi Skywalker racing.   Že prejšnji teden je ekipa Skywalker prišla v hladni in vlažni Silvers

Potek 19:00 - Trening (90 min) 20:30 - Kvalifikacije (30 min) 21:00 - Dirka (37 krogov - cca. 75 minut) Nastavitve strežnika Server: slo-racing.com GT3 Geslo: slogt3 Podlaga: Dinamična (glej pr

Ne bo me na kvalifikacijah za dirko (Četrtek, Petek, Sobota). V Nedeljo, če bom kot rezerva imel možnost, pa seveda bom od 19:00.

Imel probleme z igro mi je štekala, resertiral komp zadnji trenutek, potem pa me je na štartu zajebu setup validating tako da sem tudi to zamudil za sekundo, ni blo panike..sem imel nekaj lepih bojem z glavačem, s katerim sma potem s pomočjo drugih zopet prišla skupaj..hvala za potisk marjan. Potem ko sem lovil ostale sem še imel nesrečo s freezanjem tako da mi je avto ušel sredi ovinka izpod nadzora, zato sem se gnal in povozil količek ki me je odbil s steze..zaključil dirko. 
Roškar pazi kako se vračaš na stezo.

Link to post
Deli na drugih straneh

WTF??? Na koncu vidim, da mi je dalo drive through - jst pa gledam kako sem padel na 13 mesto.

Ne me jej... kr neki. Ampak tega obvestila nisem dobil na ekran! Brez besed, ta app. ni za nikamor!

 

 

Drugače pa dobre borbe z Murnom in Erženom. Btw, Eržen, tisto ni bila moja krivda, jaz sem ostal na desni.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ne rabiš chat, samo PLP aplikacijo imaš na ekranu in ti piše koliko imaš opozoril in kdaj je kazen ;) Ne jokat Bonča če ne veš, dio porko. Ampak ja, 100x sem že rekel da si dajte vsi chat na zaslon! Pol pa skačete po progi pa se vas opozarja pa nič ne vidte.

Link to post
Deli na drugih straneh

Štartal nekje zadaj brez Q časa....

 

Prvih par krogov bil obrnjen ene 3x. Pri umikanju zadel količek in 150kmh v steno, se odbil nazaj na stezo, sori en mclaren, ki je bil za mano in me potem na polno zadel,.. se mi zdi da te je kr fajn odbilo, sploh te nisem več videl.  :shock:

 

... Ampak sm reku bojo ze dobri boji saj je dolga dirka tako da sem z mojo razbitino vztrajal na stezi.

Potem več ali manj fer boji, razni odsotpi in PLP penaltiji ostalih in nekako prišel na 3. mesto. Res da z zaostankom skoraj minute.

 

En plavi mercedes,... Apat? Roškar? ne vem kdo je bil,... zaletel sem se vate v Turn4... hočm vidt posnetek preden rečem da sem sam kriv. :P 

Link to post
Deli na drugih straneh

Domača dirka se za Mkvarn ni ravno izšla po pričakovanjih  [opa]  Bonči ni delal App, meni je zjebal to, da sem bil kar 6. na kvolijih, potem pa ste vsi hotli mim že v prvem krogu  [wall] . Skratka ekipa iz Walkinga Silverstone zapušča sklonjenih glav. Ob koncu sem imel pa nore boje s Pipanom, tako da niti ne vem kdo je zmagal, oziroma kje sem končal sam.   [dance]

 

Čestitke zmagovalnemu podiju [ok] , pa pridemo v Belgijo poravnat račune!

Link to post
Deli na drugih straneh

Sori za potisk, Selčan. Nekaj ovinkov prej sem te iz spoštovanja do hitrejših spustil, nisem pa pričakoval, da boš z Mercedesom tam (Village mislim) tako kmalu bremzal... Na koncu dober fajt z Fabjanom. Becketts večni problem.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...