Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

No ne me zdej napadat ... nisem nič proti nikomur hotu. Pač povedal sem, da nisem druzga vozu, ker mi je WTCC dovolj, za kaj več pa časa nimam. Pa vseeno sem kupil, čeprov nisem izkoristil ... Enako bom naredil z RaceON pa če bom izkoristil al pa če ne bom.

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Glede na to, da je Seat zagrozil z izstopom iz prvenstva in da je Lada sofinancirala gradnjo nove oz. obnovo zastarele infrastrukture na nekaterih dirkališčih ki jih uporablja slo-racing, se je vodstvo le-tega odločilo da se bo sezona 2009/2010 izvedla v prenovljeni obliki -> Race ON.

Torej le pridno v trgovino, tako ali drugačno :)

Link to post

Še jaz, enako Race ON.

Ne vem, jaz pa kr z veseljem kupim original, ker pač igram le samo dirkačine in mi veliko pomenijo in dokler bodo take cene, bom sigurno kupil vse! [ok]

Link to post

Evo, jz se tud sigurn prjavm. Jutr bom če bo vse posreči uštimal računalnik (zajbavala matična), do konca tedna bo doma G25 in Race-on potem pa gas. Se lahk kje prjavm slučajn že prej, da slučajn ne zmanjka mest. To nebi rad, ker se glih že en let prpravlam, da začnem "bl resno" vozt.

Neki sm že odvozu. Kakšno stvar o tem lahko pove Buri, drugo bodo pa treningi.

Uglavm, Race-on, je pomoje prava odločitev.

Lp,

Dušan

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...