Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

Rok z oddajo prijav je sreda 4.11.2009 23:59!

Prijave, ki bodo prispele kasneje, se bodo kaznovale z dodatnimi kg.

Drugi teden 2 uradna treninga, vsaj na enem pa morajo biti obvezni novinci!

Za privat ekipe bodo potrebno vsaj 6-8 voznikov, zaenkrat samo ena ekipa. V kolikor jih nebo dovolj, bodo vsi tovarniški.

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Zdej nas je že 24, k imamo Race ON. Ni mi jasno, zakaj je samo 19 ljudi prijavljenih v prvenstvo.ohmy.gif

Dejmo, dejmo, še slab teden je časa za prijavo. [ok] A je res treba čakat na zadnji dan?

Link to post

Jaz sem še vedno brez sovoznika. Če si resen (in hiter [iz] ) in bi se pridružil ekipi "MURA since 1925 till..." me kontaktiraj. Al pa mu ti reci B_U_R_I. Vozilo se bo pa leona tdi ali tfsi. To se še testira :mrgreen:

Link to post
Ja jest bi dirkal, sam še ne obvladam tolk dobr . Zadnč sem dirkal z vami pa sem imel za ene 2s počasnejše čase tako da... [wub]

Trening, trening, drugače ne bo nič

Link to post

To sm tud jst reku, še posebej ker ima dostop do routerja. Je pa tko, jst sm včeri vozil s Kurentom in je reku, da mi avto skače in je blo to zaradi tega, ker je imela moja torrente vključene. Prec k je izključla je avto čist brez štekanja vozil. Torrenti se full poznajo pa ne glede na to al kej downloada al ne.

Tko da jst bi v njegovem primeru sam vse porte za torrente zablokiral med dirko in to je to. Folk še opazu ne bo. Kaj pa je tista ena urca ki jo rabš za odvozt vse dirke.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...