Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Predprijave (samo za tiste, ki so že dirkali v WTCC prvenstvu!)

Pogoji & pošlji!

1. prebral sem si pravila

2. ime in priimek obeh voznikov(2 voznika)

3. ime ekipe

4. tovarniška ali privat ekipa

5. številke

6. so 100% da bodo kupili RACE On in vozili

7. sem registriran v programu GPCOS in imam vnesena imena pod Race07 (pravo ime in priimek)

Prijavo pošljite na PM, kjer boste dobili nadaljna navodila...

Link to post

Letos bo konkurenca taka, da glava peče...Pomoje lahko 10 folka osvoji pokal. Mogu bom treninge vozit mal več kot sm vajen... Komej čakam tole sezono sam mislim pa da bo treba za --> icon_champion.gif borit se do zadnjega kroga zadnje dirke, zlo pa se bo poznala odsotnost, zato maxl 10.1.2010 NE SME BIT TEKME, ker smučam v italiji takrat. [opa]

Link to post

Sam bo res dost izenačeno....jst pa buri sva to testno Valencio cel cajt vozila na isti razdalji in sploh ne vem kako bi lahko prišel mimo njega brez tega, da bi on napako naredil. Prvih 8. mest se bo zihr odločalo samo glede napake. Je pa super tako dirkat, ker točno veš kako se voznik pred tabo in za tabo obnaša in ga lahko teraš do daske. To je blo pa že podobno real time dirkam, ko so cel cajt vsi na kupu.

Link to post

Že pri GTR2 dirki se mi je zazdel da bojo težave s temu Vodičarjem... ;) A kdo ve kje je doma da mu gas nogo zlommo? :D

Pa ne me vzet preveč resno :)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...