Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

ok... kako pa novi kam zlezemo ? ;)

Tud mene to zanima..?

Novinci, novinci!

Res ste sitni in vas mam počasi že dosti s temi ponavljanji vprašanj vedno znova in znova...

Najprej se naučite brat & sprejemat navodila ter upoštevat administracijo, potem počakajte na navodila...

Za začetek pa si še enkrat preberite posta na spodnjih linkih:

viewtopic.php?p=18914#p18914

viewtopic.php?p=18981#p18981

Link to post

Še enkrat razmisli, kaj si napisal :)

Nikakor se ti ne splača zanalašč manjkat, medtem ko to omogoči nekomu, ki dvakrat ne more priti, da se mu to ne pozna tako močno, kot bi se sicer.

Sicer pa to ni nobena nova ideja, saj se je v F1 uporabljala vse do devetdesetih, brisali pa so vsaj trije najslabši rezultati, če ne celo več. Takrat je bilo veliko okvar namreč.

Link to post

Js sm pa proti temu ... Če ne druzga zase vem, da bom veliko manj resen, ko se mi ne bo dalo pridt na dirko, če se mi 2 rezultata ne bosta upoštevala. Mi bo dol viselo. če se pa ne bo, se bom pa vsaj mal potrudu, da pridem na dirko... Itak pa bomo vsi verjetn manjkal parkrat, ker brez tega pač ne gre...

Link to post

Pravila so WTCC....torej točkovanje kot je v tej seriji. Tale sistem so opustili že dolgo nazaj (tudi DP rally in očitno so morali imeti dober razlog, da se ni pošlo).

Druga stvar je pa to, da je to igra in zabava...če manjkaš...pač manjkaš, jebat ga. Ko se pečejo ćivapi, ne bo nikogar zanimala uvrstitev v WTCC prvenstvu :wink:

Link to post

Zaenkrat dokler bo taka cena, bo kar Race07 ostala...še server potem potrebuje RACE On in tukaj je še dodatnih 25€. Tolko me pa ni prepričala tale RACE On, sploh z tole ceno in v času recesije :D

Link to post

Pa ne zdaj "zahinavit" -> če se pogovarjamo o Ladah in TDI-jih, potem naj bo v novi sezoni RaceON.

Res je, da je komu lahko RaceON predrag za to, kar ponuja, še posebej, če je kupil in STCC in GTR Evo, ampak po drugi strani 25EUR za upgrade oz. 30EUR za cel špil niti ni toliko, če pomisliš, da stanejo EA in druge podobne nategancije po 60 in več evrčkov.

Kljub vsemu upam, da bo v novi sezoni RaceON - sploh glede na to, da si moral ob prijavi moštva ZAGOTOVITI, da ga boš kupil.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...