Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

Zadnja izjava na FB je bla:

"To all those asking about release: 2011 is all I can say at the moment. I understand the frustration, but the longer wait will be worth it."

Tako da ziher ne bo Q1 niti Q2. Verjetno okol novga leta :)

Link to post

Sem prebral sicer samo zadnjo stran, samo je videt samo neko obmetavanje z v končni fazi nepomembnimi stvarmi... medtem pa je že jubilejni 2 leti od objave naslednika (marec 2009).

rF2 Forever, anyone?!? :lol:

Link to post

Hehe za letos lahko kar pozabimo... v enem izmed postov je admin lepo povedal... delaš nekaj potem ugotoviš da to ni to in lepo vržeš vse stran in jovo na novo.

To ne pomeni čisto nič drugega kot da improvizirajo, nimajo nekega stratešega plana ampak grejo na trail and error.

Čedalje bolj imam občutek da je tale Rf2 samo testni poligon kjer nekaj sprobavajo in potem te dele kode prenašajo v neke komercialno zanimive aplikacije.

Na koncu bo tole Dukem Nukem forever [wall]

Link to post

Tale tyre model zgleda čist hud. Ne vem kako mata nK PRO in iRacing narejeno, ampak tole se mi zdi precej blizu realnosti...

Glede grafike in vmesnika pa kaj veliko ni komentirat, sigurno se temu še niso posvečal, ker je definitivno bolj pomembna fizka, kakor pa izgled menijev...

Link to post

Ena čisto mimo... ko že vlada tako navdušenje nad tem grafičnim prikazom spremembe temperature na različnih delih gume in posledične razlike v gripu... trenutni rfactor ve, kaj so flat spots? Dejansko ne vem, ker mi nikoli ni uspelo blokirati gum tako dolgo :)

Meni se to ne zdi nič posebnega, ker izhajam iz lfs in je to tam že dolgo poštimano [iz] in se (že preveč dolgo) ubadajo z drugimi stvarmi glede gum, ki še niso ok.

Pa zdi se mi, da se na koncu posnetka - ko ga namerno zasuka - nekam hitro ustavi za tako ozke gume.

Sicer je res, da biti pameten na podlagi posnetka ne pove nič. Naj dajo kako beto za širšo publiko, da se sami prepričamo :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...