Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 331
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če bi vsak nergač tule (Marjan, Benjamin, in podobni.... ) polovico svojga časa, ki ga prebije na forumu namenu dirkanju in pripravi za prvenstvo, ne bi bilo, tako velikega vsipa (ali pač, ker nekater

Zdej vas mam pa povn kufer! Noben od vas nergačev ni prispeval k boljši kvaliteti tega prvenstva z ničemer kot z jamranjem in jokanjem. Pa časovnica ni OK, damage je prehud, SLS je prehiter, SLS prema

Danes sem sprobal dirko (Imolo) z 70% poškodbenim modelom in zadeva mi je veliko bolj realistična, kot ko je vklopljen 100% model.   Hec je v tem, da pri 70% ob rahlih trkih, ki se dogajajo ob štart

Corvette zna bit edino j.ba, ker jo bodo verjetno se nadgrajevali… Lahko bo z nadgradnjo sla se boljse…in bo premocna za ostala vozila,…V GTSR nas je 80% na BMW-ja saltalo in ostali na Mclarena. Tako da z nase strani, kot kaze, nebo nobeden vozil Lotusa, oz. Corvette.

Link to post
Deli na drugih straneh

Mene malo skrbi regulacija modov. Kako veš katero verzijo nekdo vozi?  S čim se prepreči, da nekdo ne da svoji Corvetti 50 konjev več in pride na server? Je kakšen anti-cheat sistem že implementiran?

 

Tale Assetto Corsa je s strani organizacije kakšnega pametnega prvenstva trenutno čist za cajtom ...

Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Nič od nič. Corvetta je sama po sebi že itak hitrejša, na imoli testiru zdle bmw z4 gt3 ki ga ponavadi vozim sem naredu 1:44.5, s corvetto pa 1.44.2 ampak sem mel še rezerve kake pol sekunde, tudi z bmwejem se da pod 43 ampak za mene težje, mclarna sploh ne vozim ker mi ne leži in bi naredu cajt vrjetno okol 45. Corvetta je res dobra skoz ovinke.

Link to post
Deli na drugih straneh

To se pa strijam, da bi mogl met bolši dirkači slabši avto (in obratno), da bo prvenstvo bolj zanimivo. 

 

Zakaj? Kje je potem fair-play?

Se pa strinjam, da bi imeli bolj izenačene dvobije, če bi imeli dodatne obtežitve za zmagovalce - ne pa skoz za ene in iste slabše avt, kot je blo to že v wtcc včasih, če se ne motim, pa marsi katera serija je to imela (v resnici mislim).

Link to post
Deli na drugih straneh

Bomo mel pa bolj fun prvenstvo kot kej resnga :)

 

 ne pa skoz za ene in iste slabše avt, kot je blo to že v wtcc včasih, če se ne motim, pa marsi katera serija je to imela (v resnici mislim).

 

V WTCC prvenstvo, ki je bil na slo-racing so bili najbolj obteženi tisti, ki so imeli največ točk v skupnem seštevku. Nekako tko, kot je bilo včasih v pravem WTCCju. Niso bili vedno eni in isti avti obteženi...

 

In tista prvenstva so bila ena izmed najbolj zanimivih - vprašaj katerega koli, ki se jih je udeležil ...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...