Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 331
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če bi vsak nergač tule (Marjan, Benjamin, in podobni.... ) polovico svojga časa, ki ga prebije na forumu namenu dirkanju in pripravi za prvenstvo, ne bi bilo, tako velikega vsipa (ali pač, ker nekater

Zdej vas mam pa povn kufer! Noben od vas nergačev ni prispeval k boljši kvaliteti tega prvenstva z ničemer kot z jamranjem in jokanjem. Pa časovnica ni OK, damage je prehud, SLS je prehiter, SLS prema

Danes sem sprobal dirko (Imolo) z 70% poškodbenim modelom in zadeva mi je veliko bolj realistična, kot ko je vklopljen 100% model.   Hec je v tem, da pri 70% ob rahlih trkih, ki se dogajajo ob štart

To, končno nekaj zame :)

Dolge dirke, to se res pogrešal. Jaz sem popolnoma za, samo bi lahko bila kakšna dirka več, pa mogoče na 2 tedna. Bi blo bolj zanimivo, pa več dirkanja. Tako na 1 mesec že skoraj pozabiš kdaj je bila prejšnja. To resno mislim. Nikoli nisem maral (največkrat se tudi nisem prijavil), da med dirkama poteče toliko časa. Razmislite, drugače pa cool.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ekipe bi bilo fajn, če so sestavljene iz hitrejših in počasnejših dirkačev. nekako vemo kdo je približno kje na lestvici

Najbolj posteno bo, da se ekipe zreba. Voznike na listek v nek boben-skatlo in lepo zreb. Drugace nima smisla. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Če bodo dirke v nedeljo popoldan(do 19h) ni panike sploh,če pa se bodo začele po 20 uri pa ne morem.

Ta tema je namenjena prav takim debatam, da se v tem mesecu proba ugoditi zeljam in potrebam. Vsega ne bo mozno, bomo pa skusali narditi cimvec.

Link to post
Deli na drugih straneh

Super, sem za...

Pohvala za začetek organizacije

 

predlogi jih bom spisal sčasoma, iz glave pa lahko recem le,

* zreb ekip da bo vseskupaj uravnovešeno,

* obvezni skini

* template skinov, na bazi katerega se potem dodelajo za posamezno ekipo

template skinov bi si želel predvsem zaradi enotnosti številk in sponzorjev na določenih mestih, tako kot smo to imeli na RaceDepartment pred leti v prvenstvu, ko so doličili številke in mislim da glavnega sponzorja na zadnj wing, kar zgleda veliko bol profesionalno in dovršeno v posnetkih in reklamnem materialu za v prihodnosti...

* kako je z vremenom

* kako je s postanki

 

(zadnji dve sem tako izstrelil, ker ne vem v kaki fazi je igra) 

Link to post
Deli na drugih straneh
 

kva je to za en folk s katerim bomo skupaj mel prvenstvo? Ni treba vprašat, če so resni in ne neki wreckerji ane ?  :) 

The more, the merrier!  :)

 

 

Danjel T. in Bumbi organizirata prvenstvo. Jaz jima samo pomagam malo... Danjel je korekten dirkač, za ostale pa ne vem. Boste videli, ko boste na progi :) Itak bojo prej fun dirke

 

 

Super, sem za...

Pohvala za začetek organizacije

 

predlogi jih bom spisal sčasoma, iz glave pa lahko recem le,

* zreb ekip da bo vseskupaj uravnovešeno,

* obvezni skini

* template skinov, na bazi katerega se potem dodelajo za posamezno ekipo

template skinov bi si želel predvsem zaradi enotnosti številk in sponzorjev na določenih mestih, tako kot smo to imeli na RaceDepartment pred leti v prvenstvu, ko so doličili številke in mislim da glavnega sponzorja na zadnj wing, kar zgleda veliko bol profesionalno in dovršeno v posnetkih in reklamnem materialu za v prihodnosti...

* kako je z vremenom

* kako je s postanki

 

(zadnji dve sem tako izstrelil, ker ne vem v kaki fazi je igra) 

 

 

Vreme bo suho, postankov ne bo - na žalost AC še ni v tej fazi. Če se tekom prvenstva kaj spremeni, se bomo naknadno dogovarjali.

 

Žreb ekip bo, skini bodo obvezni, template skinov bomo probali urediti...

Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Eno vprašanje za tiste ki ste dost prevozili.. glede na GT3 prvenstvo in 75 minutne dirke - a hard gume zdržijo 75 krogov? Pa rezervar je dost velik?? Al je ful šparanja za to speljat?

Link to post
Deli na drugih straneh

Hvala Matjaz ;)  

 

Fantje, vsi si zelimo korektnega prvenstva. Verjetno se bo zgodilo, da bo prislo do nesoglasij oz.nezgod. Samo to je zajeto v dirkanje. Kar si sigurno ne zelimo, je prisotnos kamikaze voznikov...

Kot je omenil Matjaz, bodo predhodno organizirane predhodne test dirke in treningi. Upam na posteno dirkanje s strani vseh udelezencev in uzitek skozi celo prvenstvo.

 

Dobrodosli vsi :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Eno vprašanje za tiste ki ste dost prevozili.. glede na GT3 prvenstvo in 75 minutne dirke - a hard gume zdržijo 75 krogov? Pa rezervar je dost velik?? Al je ful šparanja za to speljat?

 

 

Po nekaj začetnih testiranjih smo ugotovil, da naj bi bilo dovolj bencina za 75 minutno dirko. Glede gum bomo moral pa še preveriti... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...