Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

V primeru BMW, ima 200l rezervoar. Okvirno porabi 30l goriva na 11krogov ( cas na krog 1.45,xxx). Torej cca 17min za 11 krogov. Za 70 min dirkanja, naj bi avto porabil priblizno 120l goriva,… tako da teoreticno bi zadostovalo. Za gume bomo naredili se dodatne teste s treningi in poizkusnimi dirkami.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 331
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če bi vsak nergač tule (Marjan, Benjamin, in podobni.... ) polovico svojga časa, ki ga prebije na forumu namenu dirkanju in pripravi za prvenstvo, ne bi bilo, tako velikega vsipa (ali pač, ker nekater

Zdej vas mam pa povn kufer! Noben od vas nergačev ni prispeval k boljši kvaliteti tega prvenstva z ničemer kot z jamranjem in jokanjem. Pa časovnica ni OK, damage je prehud, SLS je prehiter, SLS prema

Danes sem sprobal dirko (Imolo) z 70% poškodbenim modelom in zadeva mi je veliko bolj realistična, kot ko je vklopljen 100% model.   Hec je v tem, da pri 70% ob rahlih trkih, ki se dogajajo ob štart

Sej ubistvu bo to glih finta, šparanje gum, da se pol vidi zadnje 20 minut dirkanja kdo zna vozit brez oprijema. Hard gume kulk se spomnem iz ene dirke Nurburgringa ko sm vzel hard so mi še čist lepo delale tam do 18 kroga, potem pa malo majn ampak še vedno dober tempo. Sicer pa dirka 75 minut ni tak velik.

Link to post
Deli na drugih straneh

Zaenkrat bosta pomoje samo McLaren in BMW. Do začetka prvenstva moramo opravit nekaj testov, da vidimo kako je kaj P5/4 konkurenčen ter če je mogoče Lotus Evora GTE primerljivo hiter. Če ima kdo čas, lahko sproba in poroča ...

 

 

PEK? 

Link to post
Deli na drugih straneh

se pravi imamo 3 različne avtomobile kot amo imeli pri prejšnjem prvenstvu al ke kaj spremembe ?

Tako kot pravi Matjaz.Naceloma smo mislil na pet razlicnih vozil…. V toku te teme, bomo videli, ce je interes za dodatna vozila. BMW in McLaren sta 100%. Misljen je bil se Lotus, Ferrari in Corvette, na katerih je potrebno se izvesti nekaj testov, da vidimo ce so kompetitivni. Ce ne bomo vozili samo z BMW in McLaren. Corvette pa je dodatna opcija, ki ni bila predhodno misljena. Bomo videli, kako se bodo stvari odvijale do pricetka prve dirke.

 

Lahko pa predlagate alternative. :)

Link to post
Deli na drugih straneh

P4/5 je na ravnini res nekonkurenčen in ne moreš nobenega prehitet, tko da ga jaz ne bi dal zraven, raje se proba tisti Lotus in pa Corvette (tukej bi bil jaz mal skeptičen, saj je BETA in se bo spremnijala medtem ko bo prvenstvo, kar pa ni uredu), če imata isti pace. 

Link to post
Deli na drugih straneh

P4/5 je na ravnini res nekonkurenčen in ne moreš nobenega prehitet, tko da ga jaz ne bi dal zraven, raje se proba tisti Lotus in pa Corvette (tukej bi bil jaz mal skeptičen, saj je BETA in se bo spremnijala medtem ko bo prvenstvo, kar pa ni uredu), če imata isti pace. 

Drzi, Corvette se zna sigurno spremeniti v toku prvenstva. (lahko pa, da bo do konec septembra dokoncana).

 

Corvetto je treba stestirat, da bojo vsaj 3je avti

Bomo testirali. Vkolikor nebo primerna, bomo poiskali alternativo, ce bo mozno.

Link to post
Deli na drugih straneh

V prvi prispevek vpisane dodatne informacije

 

 

Dirkališča

  • Nurburgring GP
  • Imola
  • Monza
  • Silverstone
  • Spa Francorchamps (če še ne bo na voljo, se vozi Donington Park)

 

Koledar

  • Še v dogovarjanju

 

Barvne sheme

  • Ko bodo določeni dirkalniki, bomo pripravili tudi predloge za izdelavo skinov. Vsaka ekipa bo izdelala svoj skin, ki ga bomo vključili v skinpack.

 

Link to post
Deli na drugih straneh

V primeru BMW, ima 200l rezervoar. Okvirno porabi 30l goriva na 11krogov ( cas na krog 1.45,xxx). Torej cca 17min za 11 krogov. Za 70 min dirkanja, naj bi avto porabil priblizno 120l goriva,… tako da teoreticno bi zadostovalo. Za gume bomo naredili se dodatne teste s treningi in poizkusnimi dirkami.

 

Bomo pa malce slidali na koncu. Pa mogoče dobimo tudi postanke, potem pa dolžina dirk in porabe goriva ne bo več vprašanje.

Link to post
Deli na drugih straneh

 

V primeru BMW, ima 200l rezervoar. Okvirno porabi 30l goriva na 11krogov ( cas na krog 1.45,xxx). Torej cca 17min za 11 krogov. Za 70 min dirkanja, naj bi avto porabil priblizno 120l goriva,… tako da teoreticno bi zadostovalo. Za gume bomo naredili se dodatne teste s treningi in poizkusnimi dirkami.

 

Bomo pa malce slidali na koncu. Pa mogoče dobimo tudi postanke, potem pa dolžina dirk in porabe goriva ne bo več vprašanje.

 

Jah, zna bit da bo slajdanje. Odvisno od gum, katere bos izbral ;) Bencin sigurno nebo tezava… 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...