Skoči na vsebino

Dirkaške igre ceneje


B_U_R_I

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Odgovori 37
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mislim da proti tem klučem glede cene ne morem konkurirat, glede cele DVD verzije pa mogoče vam lahko uredim najboljše cene, če koga zanima DVD verzija naj poroča na meil info@playgame.si za katerikol

Iskalnik po vseh online trgovinah s kodami za igre: http://www.allkeyshop.com/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Če bi kdo imel Dirt Showdown ga imajo na humble bundle free https://www.humblebundle.com/store/dirt-showdown-free-game

Ojla prasinarji,

Se dobre dva dni je na Humble Bundle  -  Dirt Rally 1 for free !!!

Konkretna rally simulacija, nekateri se vedno trdijo da je DR1 boljsi od DR2 ..jaz se bom pametno vzdrzal :D

https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally?hmb_campaign=freegame_2019_homepage_dirtrally&hmb_medium=banner 

BTW: VR v tem spilu je res super, tako da se ga splaca vzeti ze za test tool VR-ja ter integriranega GPU benchmarka za test stabilnosti in performanca novih driverjev.

Grab it!

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Mam eno vprasanje pa bom kar tukaj vprasal. F1 2019 je do srede Free to play in 70% ceneje. Pa bomo mal probal po dolgem cajtu. Mam logitech driving force gt volan, mi pa ni cist jasno zakaj nenajdem nikjer logitech profilerja? Oz ce ga najdem piše da ni več podprt na win10?! Sem kaj zamudil? 

Je sploh potreben profiler za F12019? Formule pa mnde res ne rabijo 360

Link to post

Hmm... kaj pa vem. Profiler bo pomoje naložil na Windows 10. Probaj --> Download (mogoče bo dobro ce zazeneš to datoteko potem z desno tipko in Zaženi kot skrbnik - al kako je po slovensko)

Nekje sem bral, da moraš v USB 2.0 (črni) priklopit tale volan, drugače so neki problemi, tko da ne priklapljat v USB 3.0 (modrega)

Uredil - PEK
Link to post
  • 3 weeks later...
On 13. 3. 2020 at 18:56, PEK je napisal:

Hmm... kaj pa vem. Profiler bo pomoje naložil na Windows 10. Probaj --> Download (mogoče bo dobro ce zazeneš to datoteko potem z desno tipko in Zaženi kot skrbnik - al kako je po slovensko)

Nekje sem bral, da moraš v USB 2.0 (črni) priklopit tale volan, drugače so neki problemi, tko da ne priklapljat v USB 3.0 (modrega)

Hvala, sem nekako uspel instalirati profiler. Brez njega žal dfgt ne dela tako kot bi moral. Škoda ker nimate nobene lige za ta špil, je kar kvaliteten produkt. Pa še championship lahk v špilu nardiš :) sam še iracing terate vidim

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...