Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

DOWNLOAD: http://www.racedepartment.com/forum/resources/bmw-z4-gt3-zamex-team.2198/  

mali update      

Še mojih 5 centov, Stickerje še kakšne dodam, sam nimam idej za kake pametne, less is better.. Petek I'm rdy!!! 4 dni še da naredim imba skin pol pa party Če petek zvečer ne pomeče serverjev dol, v

Posted Images

 

Teamspeak odprt
Connectajte na "sLOVEnian Public TeamSpeak 3" in poiščite slo-racing.com
 
Skin pack na voljo
Prilepite "content" datoteko v sledeči direktorij. 
Predn prilepite nove skine, poskrbite da pobrišete vse dosedanje iz skin packa, ker so bile na nekaterih narejen določene modifikacije.
 
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa
 

 

 

V tem skin pack-u ni mojega skina!

Link to post
Deli na drugih straneh

Se bom potrudu pa kmal naredu. Delam 2 skina za p4/5 za Tomaža pa Matica. Pa pol 2 Cvicek McLarna pa po možnosti še enga zase. ufff. Do kdaj je pa cejt? Boste vrjetn naredl taornk skin pack k se zacne. Se prav mam cajta en mal mn k en tedn...

Link to post
Deli na drugih straneh

Po kar nekaj praskanja po glavi in že pozno v noč sem probal z najbolj simple možno idejo. Kaj pravta? Za vsazga ena barva. Pol se pa stepta kdo bo meu kerga. A je ok Ker ni čis bela barva? Obe barvi sta iz Cviček logota. Pa rdeča. Nvem mal pa useen spominja na cviček. Še kašno črto vrjetno kje al pa kaj podobnega. Pa oba mi sporočita številko prosim. Pa kere sponzorje dam še kej na avto? 

Upam da vama je ušeč. Še sam ne vem točno kaj naj si mislim. 1x mi je ušeč drugič ne :)

 

npfcxk.jpg

becunk.jpg

2ithmhg.jpg

117sowz.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

Top :D

 

Ja sponzorji. Ne vem - Monster sem mel na R2P pred leti(in dobil tudi nekaj $ :P) pa bilokerga drugega lahko napopaš kerkol se ti zdi dober.

 

Murn, kerga hočeš, belega ali rdečga? 

Link to post
Deli na drugih straneh

Useeno :) Meni deluje edino malo preveč roza (tudi na logotipu, s katerega je barva potegnjena). Lahko daš mogoče vinsko rdečo barvo? Da bo dejansko cvičekmobil :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...