Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Profesionalna deformacija se temu reÄe. Äe vidm kaj kar bi se dalo zdezajnirat, potem to nardim Äimprej :D

DrgaÄ sm pa na ĹĄihtu cel cajt na netu (ker itak morm bit), pa vsakih 5 minut vse forume preÄekiram :D

Link to post

No...ClioCup že ima nagrade (pokali, majce,...) Tko, da je naš cilj tudi to, da so nagrade v prvenstvu WTCC! Trenutno delamo tudi na temu, da dobimo kakšno nagrado...kar koli, tolk da je neki...da lahko naredimo en zaključni "piknik"...se spoznamo, napijemo in podelimo neke "nagrade".

Če bi kdo prispeval kakšno malenkost jo bomo z veseljem podarili najboljšim, ki si jo bodo zalužili. V zameno Vas bomo dodali med sponzorje, povezave in magari Banner in novico!

No pa še dobra točka :lol: Neki se je ŽE dobilo...vendar iz izkušenj neradi nekaj obljublamo, dokler dejansko ni 100% pri nas!(se je že zgodilo). Bo pa v kratkem potrjeno :!:

Link to post

Sicer bom kr tukaj napisal, jaz bi dal narediti za prve 3 pokale+napis

_451c04e930a28.jpg

ali podobni tem to smo meli svojo mini moto tekmo

http://shrani.si/f/2J/Dg/4qWyQFAB/27122 ... -pokal.jpg

++ ob enem bi namenil male nagrade ĹĄe vsem trem, povezane z pc raÄunalnikom, miĹĄka,tipkovnica, ventilatorji,tuning roba,neki v tem smislu!

Za enkrat je to vse!

Link to post
Za WTCC jih bomo pa tud nekak nabrali a :D

sm reku

-jaz Äastim pokale+napise gor, bote povedal kaj naj piĹĄe

-in ĹĄe za vse 3 neke praktiÄno pc robo

moja dolĹžnost Äe ste za, bi bila pokali+3 male nagrade!ste za? :arrow: :?:

Link to post

-jaz častim pokale+napise gor, bote povedal kaj naj piše

-in še za vse 3 neke praktično pc robo

moja dolžnost če ste za, bi bila pokali+3 male nagrade!ste za? :arrow: :?:

Še vprašaš!? Veš da smo za :shock:cool.gif

Več na PM

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...