Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Skin pack v2.0

-vsi dirkači sedaj v meniju in igri s slovenskimi zastavami

-vse .dds in .tga datoteke preimenovane skladno z imenom ekipe in voznika

-vse .ini datoteke urejene, da se ujemajo z .dds in .tga datotekami,

-odvečna koda pobrisana, manjkajoča dodana

-nepotrebne datoteke pobrisane

-dodane slike avtomobilov v menijih

-vsaka ekipa ima svojo mapo, v kateri so tut vse datoteke te ekipe

OBVEZNO!!! morate stari stari SKIN Pack (vse stare slo-racing skine) odstranit iz mape ...Steamsteamapps[account]race 07CustomSkins, ker se v nasprotnem primeru pojavijo teĹžave (nedelovanje igre!)

Potem pa iz mape CustomSkins, ki jo najdete v tem arhivu, kopirate vsebino v mapo CustomSkins, ...Steamsteamapps[account]race 07CustomSkins

Vsakega skina posebi nisem testiral, tako da vse teĹžave in napake javi na mail, PM ali MSN.

Link to post
  • 2 weeks later...

pod mus je treba starga zbrisat ... razen če točno veš kaj delaš. Res, zbrište stare skine pa sam te dejte. Ker drugač boste mel same probleme.

P.S.: Od Severja bom pa zrihtal, ko bo čas in to danes zihr ne bo. Do osmih sem na šihtu, pol pa letim domov, da bom vsaj dirko ujel.

Link to post

Berlic je sicer dodan, sam lahk da je kakšna napaka. Sem napisal, da preverte pa mi sporočte. Kaj pol ... njegov skin ne dela? (na šihtu sem še in ne morem nič prevert!)

Link to post
Berlic je sicer dodan, sam lahk da je kakĹĄna napaka. Sem napisal, da preverte pa mi sporoÄte. Kaj pol ... njegov skin ne dela? (na ĹĄihtu sem ĹĄe in ne morem niÄ prevert!)

Äe nekdo vozi s skinom, ki je pri vseh ostalih igralcih enak (tj. izbere pravo ime iz menja in poslediÄno vse ostalo) potem dela tudi pri vseh ostalih igralcih.

Äe dela samo nekaterim, pomeni da ostali nimajo enake verzije (je ini drugaÄen)

konkretno pri domnu se razlikujeta tako mapa, v kateri je skin, kot tudi ini fajl

tako da more tud domen izbrat nov skin.. da ga bomo ostali lahko videli..

[Äe je pa sam skin prav naret oz. zapisan v ini pa [ĹĄe] nisem preverjal]

zato je predlagano, da se stvar najprej pobriĹĄe in potem posname novo verzijo da se doseĹže identiÄnost ;)

GL & HF

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...