Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

Aha!!!! Zato men vsakiÄ ko grem vn iz igre error vrĹže. Pa se je tudi zaÄelo takrat nekje, ko sem nov skin patch vnesel.

BURI dej porihtej to, ker je prou zoprno vedno nazaj v igro hodt. Res bi blo dobr nardit eno konÄno verzijo skinov, da bomo vsi imeli enake, ker na zadnji dirki nisem videl pol skinov.

Link to post
  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Pa ste pobrisal stare skine? Ker js sm si samo mojo customskins mapo zararal. In meni nobenih napak ne javi. Pridem ob enih s ĹĄihta pa bom pogledal, ok?

Link to post

Sem preveru, sam js nobene napake ne najdem. Niti nobene napake meni ne javlja, če ima avto ker drug AI izbran, ali pa če ga sam izberem. Ne med vožnjo, ne pri izhodu iz igre ali posameznega eventa. Preveru sm ini fajle in so OK.

A še komu drugmu to povzroča težave ali samo mAxLu in Killer_Bju? Javite se, če so težave, da lažjo najdemo napako.

Pripravljen je pa Ĺže nov skin pack. Za ostale so nastavitve iste, dodani sta ekipi Alienware Racing (Martin Kruh) in Sever Seat Dirkalno Mostvo (Sever Igor)

Če odkrijete napako, pišite na forum ali na mail ali na MSN.

SKIN PACK v2.1

Če boste prenesli celoten skin pack, je zopet močno priporočljivo, da celotno vsebino mape CustomSkins zbrišete in nato vsebino .rar datoteke razširite notri.

P.S.: Za tiste, ki Ĺže imate v2.0, lahko prenesete samo dodatne skine od Alienware Racing in Sever Seat Dirkalno Mostvo.

Tukaj pa ne rabite brisat v2.0, ampak ti dve mapi, ki sta v .rar arhivu samo razĹĄirite notri in bi zadeva morala delovat.

Link to post
  • 2 weeks later...

No pa smo tam :) Vidim, da ste že lepo začeli čivkati o novi sezoni :D Ma! je že kar nekaj pametnih napisal v temi "Sezona 1". Tuki se lahko razpišete kaj naj popravmo, dodamo, spremenimo, kako ustavmo najboljše in naredimo slabše carje :D Tri, štiri, ZDAJ!....

- daljše dirke (lahko tudi full)

- damage 100&

- večje kazni

- kilogrami (ja Ma!blush.gif)

- 15 dirk

- še pride(je še jutro :D )

Link to post

Se strinjam z daljšimi dirkami. Tam se bo verjetn precej vidlo kko šparaš gume (če se to sploh lahko vidi blush.gif ).

Kar se pa tiče večjega števila dirk, pa raje vidim, da jih mamo manj. Pa organiziramo vmes raje več uradnih treningov. Al pa mogoče raje kako drugo zvrst. Kakšne minije al pa wtcc 87.

Kaj si mel pa v zvezi s kilogrami v mislih?

Link to post

DalĹĄe dirke, veÄ DMG ,... realne KG... to je to! :D ostalo naj ostane isto... QUAL tut ce so sam pol ure pred RACE je cist kul ;)

Link to post
Pa nujno stroĹžje kazni!!!

-kr 2x stroĹžje....

-veÄ krogov ali full

-veÄ prog to itak

-po dogovru tudi na druge dneve dirke, ne sm nedelje, jaz bi bil ZA!

-na dirki OBVEZNO pregled vozil kako gremo iz boksov+rumeno belo Ärto strogo upoĹĄtevat, vidm da se ne drĹžimo tega-tudi jaz sm vmes!

-hudo kazen Äe imaĹĄ modor zastavo, treba zelo spremljat,vsakemu je dobr krog zlat krog...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...