Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

preden zapeljes v bokse se uklopli PIT LIMITER, Äe si pa tako spreten pa lahko voziĹĄ sam z to hitrostjo... ampak Äe je prekoraÄiĹĄ ti ob izvozu iz boksov dodajo STOP&GO

probjte...pa boste poroÄali Äe se motim :D

Link to post
  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Kazni bi se lahko po nekem takem vrstnem redu sledile:

1.) opomin

2.) 5kg dodatne uteži

3.) 10 kg uteži

4.) pribitek nekega časa končni uvrstitvi

5.) odvzem točk(po dogovoru koliko)

6,7,8,....

Link to post

predvidevam da potemtakem iz same praviÄnosti ne bo namenskega zaletavanja...

ker potem so kazni lahko tako mile... sicer pa... sankcije za neĹĄportno vedenje morajo tudi biti napisane...

da bo vsem jasno kaj nas lahko doleti...

Link to post

Sej mogoče si bi le kupil original, pa še video bi lahko dela.

Prideužil bi se pa tudi lahko na kakih treningih.........................

Zdej morem še razmisli.......

Furu pa nebi kr v nedeljah nemam cajta.......

Link to post

Zdej mi je denzy poslal replay s original WtCC-ja in deluje, tako da sem lahko jaz v komisij in še videote bom lohk delu............

Da se prehitro ne veselim, pa naj mi še kdo pošljen kak video s originala da probam še enkrat.............

Link to post

Glede imen... predlagam da se tudi v igri ne sme voziti z nickom, ampak pravim imenom. Zgolj zaradi lažjega prepoznavanja, manjše zmede, pa tudi za tistega, ki bo delal videote bo lažje!

Link to post

jaz se strinjam z Igijem mogoÄe bo ĹĄe vse skup mal pomenilo,da se bo vsak posameznik ĹĄe bolje potrudil,lepĹĄe peljal, sej za komisijo jaz en vidim glih velzga problema,Äe je zmer replay se toÄno vidi kako pa kaj, je pa res da naj ima kdo besedo in odloÄa, mi pa spoĹĄtujemo odloÄitve!

Sej se bomo navadili pomoje...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...