Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

16 :( obup.

 

Kva se je zgodilo Janko? Jst sem bil daleč od tega, da bi te ruknu, samo kakor je zgledalo, sem te kao mogu. Res čudn. Se opravičujem, ampak to je čisto koda napaka. Sem bil ziher 3-4 meter odzadaj.

Drugače pa huda dirka, sem pripravljal napade, si bil švoh na 2 mestih. Bi te ruknu ;) Isto Tomaža (aja, kaj je bilo pa s tabo)? Čudn, te je kar odneslo (bil sem ene 5-8 metrov zadaj).

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Bonča teb je začelo lagat in tvoj avto je pokosil mene in Selčana :)

Nisi mel ti kej naredit, lag je bil. :) 

Drgač pa ja na enih delih je blo zlo zajeban mi. :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Brez veze ker?

 

Prva online dirka v AC je bla super. Škoda, ker je tako velik drop-off, drugače bi znali biti še kakšni boji proti koncu. Dvakrat naredil dve veliki napaki. Če bi bil poškodbeni model že vključen, bi blo konec dirke že pri prvi. Malo me je zavrtelo, potem me je pa še skopušnik prišel pogledat :) V drugič sem se pa neki po travi fural pa skor pol avta tam pustil.

 

Vseeno sem na koncu prilezel na P3. Očitno so ostali delal takšne napake. BTW - a sem bil P3? Men je kazalo, da sem - čeprav ne vem kdo od vodilnih treh (Bonča, Glavač, Selčan?) je bil za mano?

 

No po prvi napaki sem padel na 6. mesto, pa sem potem hitro prehitel skopušnika pa še enga. Nato pa kruzal do zadnjih dveh krogov, na koncu pa spet malo prtisnu. Za prvič super.

 

Drugač smo pa vsi mel <30ms - Bonča pa 110+ms pinga. Zato so pa ble potem težave z lagom.

Link to post
Deli na drugih straneh

Bonča teb je začelo lagat in tvoj avto je pokosil mene in Selčana :)

Nisi mel ti kej naredit, lag je bil. :) 

Drgač pa ja na enih delih je blo zlo zajeban mi. :)

 

Se oproščam, res. No tudi meni mori. Ampak moj net je delal čisto uredu. 

Zate sem bil ziher, da je bilo neki narobe s lagom, za Selčana pa nisem bil.

Dobr da je trening, zato mislim, da dirke za DP :) še nebi smelo biti. Ker bodo ziher tako anomalije not.

 

Drugače pa super dirka. Sem se proge šele učil s tem avtom (1. na njej), in res hudo. Dosti bolj mi sede kot Imola (ki je itak ne maram že od zmeraj).

 

@Murn: a tok pinga sem mel? Sam nisem niti pogledal. Čeprav to še nebi smelo biti tao hudo no, v GPL-ju smo konstantno vozili z do 300 ms, pa se je dalo (koda je bila altroke boljša - to se ve).

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja men se zdi je bil pri tebi problem z lagom,... No, res pa da sem videl samo server (selčana) in tebe tako da prepuščam se kako dugo moznost. Ja za lag nimaš kej se opravicvat za to.

 

Drugače pa manjka zavetrje, sem ga v mojem lowHP kr mal pogrešal na ravnin :P 

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja men se zdi je bil pri tebi problem z lagom,... No, res pa da sem videl samo server (selčana) in tebe tako da prepuščam se kako dugo moznost. Ja za lag nimaš kej se opravicvat za to.

 

Drugače pa manjka zavetrje, sem ga v mojem lowHP kr mal pogrešal na ravnin :P

 

Ja, če bi imeli zavetje, bi blo enega prehitevanja pomoje. In pokanja pleha tut :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...