Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

A ta wait time je pre-race al post-race?

 

silicij - ja, server tool je. Če lahko temu tako rečeš. V bistvu je samo za generiranje konfiga. Slabo v glavnem.

Link to post
Deli na drugih straneh

BTW pred nekaj časa sem uplodal filmček GT2@Imola. Podoben avto v osnovi tako da lahko pomaga komu. Sicer sem odpeljal malo preveč živalsko vse skup ampak dobr :D Pa ja - tud sekat se je dalo(več kot sekunda prednosti).

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Še en nasvet: Hitrejši kot je nek določen ovinek, manj je prostora za napake. To pomeni da moraš biti čim čim bolje "progresiven", nežen s pedali in volanom. Npr. šikana v Silverstonu ki je precej hitra Beckkets, uporabiš ne vem 70% bremze in ne 100%, in počasi dodajanje gasa.

 

Počasnejši kot je nek ovinek sploh hairpin, več je manevrskega prostora, več "napak" lahko narediš ampak potem popraviš ker je pri nižji hitrosti...

 

10 let drkanja simulacij, vseh živih avtov. Študija telemetrije npr. Schumija in Barrichella itd itd... Pač nekaj sem se naučil. :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Ful dobro odpeljano,ampak včasih malce preveč čez dovoljeno in v online se to kaznuje. danes sem zaradi takšne vožnje izgubil eno mesto,ker sem imel 50 km/h kazen  [guns]  Ali se da ta kazen odstraniti v nastavitvah za server,ko ga postavljaš? Ker je totalno blesavo. Te zanese malenkost izven proge,potem pa še ta kazen.

 

[sERVER]

NAME=Slo-racing.com GT Practice
CARS=bmw_m3_e30_gra;bmw_z4_gt3;mclaren_mp412c_gt3;p4-5_2011
TRACK=imola;monza;silverstone;nurburgring;vallelunga
SUN_ANGLE=-8
MAX_CLIENTS=20
RACE_OVER_TIME=10
PORT=9600
HTTP_PORT=8075
REGISTER_TO_LOBBY=1
LOOP_MODE=1
PASSWORD=sloracing
ALLOWED_TYRES_OUT=3

[bOOK]
NAME=Booking
TIME=27

[QUALIFY]
NAME=Qualify
TIME=10
WAIT_TIME=60

[RACE]
NAME=Race
LAPS=10
WAIT_TIME=1

 

 

Edit: Torej se da nastavit,ampak ali v online dirki to upošteva? Ker to kar sem do sedaj fural je bila vedno prisotna ta kazen.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...