Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Teamspeak odprt
Connectajte na "sLOVEnian Public TeamSpeak 3" in poiščite slo-racing.com
 
Skin pack na voljo
Prilepite "content" datoteko v sledeči direktorij. 
Predn prilepite nove skine, poskrbite da pobrišete vse dosedanje iz skin packa, ker so bile na nekaterih narejen določene modifikacije.
 
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa
 
Link to post
Deli na drugih straneh

Sekanje bi blo dobro da je vklopljeno, tako kot je bilo v petek, ko smo testirali.

Bo boljš malce bolj previdno, kot da se bo sekalo na polno (sploh Imola ima kar nekaj takih točk).

Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj pa tc in ABS ? :) Dirka je bila res zakon kar nekaj dvobojev opravičujem se za 2 rahla trka ,ko bi vsaj videl replay .

Na začetku pa je bila katastrofa nisem se mogel izognit gneči razbitih avtomobilev in tago izgubil veliko mest.

Ne vem če je to normalno da avto odnese pri tako majhnih trkih ?

Link to post
Deli na drugih straneh

ABS sem mel na on. Pa do takrat ko me je Glavač zbil sem mel TC na off. prav tako v kvalifikacijah. Od tistega trka sem potem dal TC na 12, kar je najmanj. Avto je bil neki nemiren. Zelo zelo uporabna zadeva. Čeprav sem v pospeševanju malo pogrešal tist pospešek.

Link to post
Deli na drugih straneh

ABS sem mel na on. Pa do takrat ko me je Glavač zbil sem mel TC na off. prav tako v kvalifikacijah. Od tistega trka sem potem dal TC na 12, kar je najmanj. Avto je bil neki nemiren. Zelo zelo uporabna zadeva. Čeprav sem v pospeševanju malo pogrešal tist pospešek.

 

Se mi je zdelo, da te bo moj avto brez šoferja zadel, ko sem videl na mojem zaslonu kako je šel tvoj naravnost ko sem izgubil connection. 

 

Škoda dobra dirka je bla. Jaz dam lahko TC v mojem avtu samo na 0 alpa 1, drugih cifer ni. Ampak ga ne uporabljam, ker je ze tako dokaj lahko za furat. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Danes zvečer dirka, na voljo bo 24 mest, prijava na forumu ni potrebna. Booking se odpre ob 19:40

 

Slo-Racing.com GT- Nurburgring 15 laps

Potek
Prijava: 19:40 - 20:00
Trening: 20:00 - 20:10
Kvalifikacije: 20:10- 20:25
Dirka: 20:30

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...