Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Odlična dirka z moje strani, nobenega trka yes  [dance]  no bil je eden manjši z nekom bočno sva se dotaknila ampak nikogar ni nikamor katapoltiralo res je bilo epsko  [ok]

ampak s setupi pa nimam sreče ker sem bled -.- mogoče neumno vprašanje ampak me zanima ali mate vsi medium gume ali hard ker soft se tako ali tako prehitro obrabi ?

Link to post
Deli na drugih straneh

Rezultati dirke:

 

Nurr%40GT3_Race.jpg


...ampak s setupi pa nimam sreče ker sem bled -.- mogoče neumno vprašanje ampak me zanima ali mate vsi medium gume ali hard ker soft se tako ali tako prehitro obrabi ?

 

Mal sprobaj.

(ps: vozi medium)

Link to post
Deli na drugih straneh

Lepa dirka vendar moje katasrofalne napake. [wall] Kot prvo zamenjam v setupu litre za kroge(21l) se varno vozim na 3.mestu grem seveda v box po bencin in se vrnem na 11.mesto in se po 12 krogih privozim 7. mesto za (Markom) in glejga zlomka spet zmanka bencina v zadnjem krogu.

Hja kej tazga pa še ne,

Ja pa čestitke podiumu. :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: Sprva pretiraval in letel ven, potem postavil nek soliden čas okoli 1.58.5xx, lahko bi šlo še pol sekunde dol, pa je zmanjkalo časa. 

 

PS: SOFT gume so na mojmu Mkvarnu neuporabne, drsi ko prasica. 

 

R: Štart mi je uspel ok, obdržim mesto, lepo v prvi ovinek in nato tudi v drugega, v tretjem je pa že počilo. Fasal sem nekoga v bok, nato pa še nekoga drugega, da me je ja odbilo u tri PM  [opa]  Pa smo že 20000X rekli, da se dirka ne dobi v prvem krogu, fak no.... Potem sem iz zadnjega mesta lovil folk pred seboj, bilo je nekaj lepih bojev, za 3. mesto sta se pa možaka pred menoj sama odstranila, tako da sem do konca kruzal na 3. mestu, ker več itak ne bi šlo zaradi prevelike izgube. Po eni strani sem vesel P3, po drugi bi pa brez karambola lahko skočil še štengo višje  [champ]

 

Čestitke prvima dvema  [it]

 

A bencina nič ne žre tole med dirko? Pred štartom sem nafilal za 21 krogov, pa ni niti do rumene pršlo?

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Čestitke prvima dvema  [it]

 

A bencina nič ne žre tole med dirko? Pred štartom sem nafilal za 21 krogov, pa ni niti do rumene pršlo?

 

Hvala.

Imaš "vklopljeno" porabo bencina? Nastavi na 1x. Če imaš, bi ti ga moglo požreti, čene pa malce več tišči na gas ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Nič treninga, zato sem rabu še par krogov med dirko da sem ujel tempo. 

 

Zajebal sem štart, ampak spet ne preveč tako da sem pridobil mesto. Vozil sem s hard gumami tako da oprijema v prvi polovici dirke ni bilo glih neki jako velik, ampak mislim da so slabši časi bili posledica tega ker že 2 tedna nisem vozil ac-ja :D No vozim sem za Benotom prvo polovico dirke ampak se kasneje dobil občutek in tempo, in ga uspešno prehitel. Malo majn sreče sem imel s prehitevanjem Apata, saj naju je oba zavrtelo, mislim da bolj kot ne moja krivda ker sem imel toliko lepši izhod in sem hotel preveč. 

Potem se je začelo lovljenje, najprej sem mogu prehitet nazaj Apata, tokrat brez problemov, potem pa zopet na lov za Bentom ki sem ga po nekaj krogih prehitel brez problema. V 18 krogu se mi zdi da sm postavil celo svoj najbolši čas.  

 

Drugače pa je bila dirka odlična, če bi bilo zavetrje bi bilo že skoraj prelepo. :D

Link to post
Deli na drugih straneh

VRHUNSKA dirka. Nori boji od 7 do 10 mesta, kasneje celo 11. 

 

Se pa odjavljam iz prvenstva, preden še komu uničim dirko. Spet trčil v Kurenta, tokrat ne po moji napaki, saj mi je igra zmrznila za sekudno ali dve, ko je spet začelo delat nisem imel več kaj naredit. Aleš, verjetno si to tudi sam videl, ko si se v četrtem krogu naenkrat pojavil pred mano (ker mi je spet zmrznilo). To se mi je v dirki zgodilo mislim da 4x. Kaj je narobe ne vem, če ve kdo za kakšno rešitev naj sporoči. Torej, iz prvenstva se odjavljam, dokler špil ne bo uštiman kot je treba.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...