Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Pavšek: fasal si mene, ko sm ti šou po notranji strani in si zavil v ovinek, kot da me ni. Ne pravim, da si ti kriv, ampak imaš pa delno krivdo tudi sam.

 

Q: 3. najboljši čas in PB na tej progi

R: štart kar uredu, potem me je prehitel pavšek po zunanji strani, js po notranji, on je navadno zapeljal v ovinek in evo ga, 1. incident. iz zadnjega mesta sm pole kmalu dohitel naslednjo skupino in se nekaj časa fural z njimi, nato sm se zavrtel, ko sem se v fordu probal umaknit grči (ja imam rad mo, volan brez forcefeedbacka) tako sta me prehitela 2 neendificirana avtomobila :P in nekaj časa sem lahko držal z njima in smo vlovili skupinico nazaj, sledil je dotik s Kurentom, ki je bil popolnoma moja krivda, saj nisem pričakoval da bo tako upočasnil v 3. ovinek, poravnal sem ga nazaj, 2 mesti zgubljeni za oba, najbrž manj 5 sekund zgubljenih, nekaj časa sem se mučil za njim in ga nato prehitel brez težav, in mi je vrnil uslugo ko je prepozno žlajfal v zadnjo šikano XD me spustil naprej od tam pa do konca dirke je bil lov na Fabjana iz 10 na 8 mesto v zadnjem krogu po napakah voznikov pred mano. borbr pred mano je bilo ogromno a sem večino časa le gledal iz ozadja.

 

čestitke podiumu! :D

 

mimo grede, sm lih zdej opazu... jst sm na koncu biu 8., Novaku je zmanjkalo benze, Fabjan se je pa na robniku zavrtu na Fordovem S-u.

Link to post
Deli na drugih straneh

jup 2krat al 3krat je tudi meni trzlno ampak hvala bogu ni blo nobenga okol.... je pa nekomu fajn zalagalo od zadnje šikane pa do cilne ravnine ker se je teleportiral okol... pa pole se mi zdi da je fabjana pred mano skrilo in se je pokazal čez kakih 5 sekund...

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz sem bil pa brez FF. Moram vsakič naložiti nastavitve volana, pa sem pozabil...

Ko se enkrat bokiraš in greš v igro ,ce gres takoj iz nje in spremenis nastavitve se lahko vrnes nazaj v igro ker booking se velja ... :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Po pripravah prejšnji vikend in velikem razočaranju za premik dirke, ki pa žal ni bila nič kaj bol udeležena kot bi bila prejšnjič sem se ob pol8 vsedel in odpeljal še par krogov. 

 

Q: se malo poigral še s menjalnikom a vseeno naredil s prejšnjim setupom PB in končal na P6.

 

R: slab štart in padec na P7 do prvega ovinka. Vem da so prvi 3 ovinki kritični in v 3 se je domino efekt pokazal tokrat dobro zame in sem se izognil 4 in nadaljeval na P4 za Mirkom. Počasi sem ga lovil a vsak krog ni sem vozil vsaj sekundo in pol počasneje kot to znam, kar me je zelo frustriralo, v ogledalu pa sta mi že dihala 2 bavarca in britanc. Malo sem upal da Mirko vozi s soft gumami in malo bencina, bil prepričan da to ne drži a vseeno upal da mi proti koncu dirke hard gume pridejo prav. Nakar je Mirko zapeljal v box in pridobil sem mesto, naredil sem nakaj napak in Tomaž se mi je pribljižal, na vrhu klanca pa sem imel občutek kot da mi je odneslo zadek in da nisi bil ravno ti kriv, je pa možno da sva se zapela. Nadaljeval in kasneje bol radodarno pustil prostor Tomažu mimo, do konca še nekaj napak in P6.

 

Malo sem razočaran ker sem imel pred sabo že stopničle in krivdo lahko predvsem zapišem sebi zaradi slabe izbire gum. Bo pa v naslednjem prvenstvu bolje, saj je bila to zame zadnja dirka. Malo sem imel pa sreče v prvem krogu :)

Uživajte & veliko uspeha v finalnih dirkah.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...