Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

To je še krepka beta,ki pa obeta veliko. Bom počakal do končne verzije,ko bodo porihtali,da bo avto tipi-topi. 

 

Edit: Ni mi dalo mira in sem sprobal in moram rečti,da je kar dober. Nekaj zadev še mora popraviti in bo prava bomba ;)

Dobro da si probal in ugotovil, da je ta beta pravzaprav boljše realizirana kot večina "končnih" produktov in se lahko brez problema kosa z Kunos ponudbo. sicer nič čudnega, saj ima model že več let "tweakanja", najprej za rfactor, potem rF2 in zdaj še za AC. In vse to izpod rok enega najboljših moderjev, ki so kadarkoli obstajali neglede na platformo. Podobno kot Cobra bi lahko tudi ta model bil vključen v standardno Kunos ponudbo. Verjetno tudi ni skrivnost, da se pričakuje tudi tisti tadrugi model, ki pravtako že krasi rf in rF2. Upamo lahko, da se bo(bosta) lotil(a) še kakšnega avtomobila in da ne bo ostalo "samo" pri dveh modelih.

Link to post

Danes bo najbrž na voljo Grobnik, če mi uspe urediti še AI (ki mi dela kar nekaj preglavic) tako kot mora biti, da se tudi prehitevajo (ne samo vozijo v koloni, kot pri večini konvertiranih prog, če ste to opazili). Pa še dežurn sem v službi (upam, da me pustijo pri miru :) ).

Urediti morem še skidmarkse (zavorne ostanke gume na cesti - prednastavljene pravzaprav, da ni samo čisti, oprani asfalt). Malce bolj "polno" deluje vseskupaj. In potrebujem še vsaj 3 kamere. Upam, da bo, thumbs up.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...