Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

@Marjan, sedaj je nova verzija že mnogo popravljena, v novi se da uporabljati še vse dodatne dele proge (robnike in razne podlage) brez kazni.

Bomo sprobali, ampak ne še danes.

 

ps: se opravičujem, ampak morem povedati, tale Seat mod je toliko "kr neki", da bi mene bilo sram to dati ven v javnost). In dela sramoto AC. Ven z njim!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

@Marjan, sedaj je nova verzija že mnogo popravljena, v novi se da uporabljati še vse dodatne dele proge (robnike in razne podlage) brez kazni.

Bomo sprobali, ampak ne še danes.

 

ps: se opravičujem, ampak morem povedati, tale Seat mod je toliko "kr neki", da bi mene bilo sram to dati ven v javnost). In dela sramoto AC. Ven z njim!

zakaj? pač nisem še testiral, ampak kaj mu fali?

Link to post

Sej zdej sm šu pogledat komentarje. Kar sm opazu je bil samo en kreten (ime: Blame. tip misli da je prjeu boga za jajca), k ni maru moda. Vse ostalo so bli ljudje pozitivni. Od kje se tebi mitja zdi mod tako slab, da bi ga blo treba zbrisat nimam pojma...

Link to post

Če je tebi všeč, potem ok, meni ni. Je s tem kaj narobe?

A če poveš po pravici, je to danes že vse narobe? Celo en minus vote! Sucks.đ

 

 

Ok, zakaj...

Dajte se naučiti sprejemati tudi kritike in najpomembneje, povedati svoje mnejne, ne pa samo copy paste večine! Pač nobeden nima jajc šimfati, vprašanje zakaj, jaz se v to ne bom poglabljal, meni osebno mod ni všeč in pika. Nisem tip človeka ki rabi en teden da potem kao pogrunta, da je mod oh in sploh. Pač takoj vidim kaj je narobe in kaj mu manjka:

- nastavitve določenih segmentov so čisto mimo

- glas motorja slab. nerealen

- koliko ma tareč  konjev? original jih ma okoli 270 če se ne motim

- prestave: 1. do 50km/h, 2. do 80km/h, 3... (realno?) pa še ni mogoče spreminjati menjalnega razmerja  - zelo dirkalno

- razvijanje hitrosti je vse prej kot vrlina vozila

- fizika je najslabša kar videno v AC do sedaj (turn-in, mid-turn), zaviranje

- pa še, pa še (to je samo nekaj za lajke)

Če mene vprašaš, mod zelo spominja na fiziko in rF (čisto iste lastnosti).

 

Sem videl pravi avto letos na Vranskem, če je to kaj podobno tistemu, potem res ne vem...

Link to post

 

Če je tebi všeč, potem ok, meni ni. Je s tem kaj narobe?

A če poveš po pravici, je to danes že vse narobe? Celo en minus vote! Sucks.đ

 

...ni pa slabo, če argumentiraš zakaj se ti tko zdi. Nisem še sprobal moda, tko da samo izjava da dela sramoto, nobenemu prav nič ne pomaga.

Link to post

Jokat...

 

Ne sploh ne, to bi bilo treba povedati razvijalecem moda, da to popravijo. Ima pa potencial, ampak dela bo veliko. Pač pri vozilih ni samo zunanji izgled (kar bolj ali manj velja za proge, pa tudi pri teh je dela ogromnooo, sploh zaradi kompleksnosti le teh), ampak  vse prej drugega, se pravi kako fiziko pravega vozila prestaviti preko števil (ogromno njih) v špil. Ni to simple job. 

 

@Matej, napisano v kratkem zgoraj.

Link to post

 

Jokat...

 

Ne sploh ne, to bi bilo treba povedati razvijalecem moda, da to popravijo. Ima pa potencial, ampak dela bo veliko. Pač pri vozilih ni samo zunanji izgled (kar bolj ali manj velja za proge, pa tudi pri teh je dela ogromnooo, sploh zaradi kompleksnosti le teh), ampak  vse prej drugega, se pravi kako fiziko pravega vozila prestaviti preko števil (ogromno njih) v špil. Ni to simple job. 

 

@Matej, napisano v kratkem zgoraj.

 

Sej nism reku, da je narobe. Reku sm, da so vsi razen nekoga, k mu nič ni prou nč vredu, rekli, da je mod soliden in pa, da nisem še stestiral. Vprašal sem te zakaj, kar se mi zdi ironično glede na tvoj odgovor.

 

aja, glede menjalnika, tvoj "zelo dirkalno" sarkazem odpade:

 
člen 30. It is not authorised in any case, manipulation and/or any modification. All gearbox rebuilding,repairs or modifications must be carried out only by SEAT Sport S.A.

 

ekipe so zelo omejene, kar lahko same zbirajo je samo:

- Brand and the type of coolant used in the engine and the gearbox.
- Brand of fluid brake.
- Brand and type of engine oil.
Link to post

Mod je testiralo mislim da 5 voznikov pravega Seat Leon Eurocupa. Mislim, da so znali povedat, kaj in kako.

Če ti sam avto ni všeč za peljat okej, ne pa govorit da dela sramoto in da je zanič narejeno, če ne veš kako mora bit.

Link to post

Ja je videti ja, da ima toliko konjičev.

Tudi na Project Cars dela xxx pravih dirkačev, bomo videli rezultat (to so itak buče, kdo komu pomaga).

Ma nima veze, nobenemu ne silim nič, svoje sem povedal, če je pa vam všeč, pa naj bo tako. Stvar lastnega okusa.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...