Skoči na vsebino

Dodatki


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Estoril na voljo:   https://mega.nz/#!rQoVzYjR!A0N96Op0IXXTz7MVx-MQTWeXin0V04iirvkx2yLJkdI  

Spielberg ver2.0 iz sezone 2016: http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/ Sem bil gor in vse kar se je dalo poslikal, tako da sem lahko repliciral progo. Upam, da vam bo všeč.

Končno: Grobnik verzija 1.1    

Posted Images

Odpeljal še par krogov na Oschersleben (preveč zaprta za DTM) in nekaj na SPA. Še vedno se mi zdi super mod, malo se je treba na močne zavore navadit, ker hitro blokira. Kakšne hude stopalke bi prav prišle :) Pelje se res lepo, iz zaprtih ovinkov zna lepo zaplesat zadek, čez Eau Rouge letiš kot raketa :D

Link to post

Lepa Bonča :)

Nekje na forumih sem enkrat bral debato, je bilo vezano na rF2 sicer, a je fizika v igri tolk dodelana, da bi z F1 lohk po stropu peljal. Da bi štartal na tleh, potem pa spirala na strop, kjer bi zarad aerodinamike peljal po stropu. Bi bil zanimiv test, če boš(oz. kdorkoli ki obvlada) mel preveč cajta :)

Sem probal narediti 100m krog, da se zapelješ okoli, ampak, ko pride vozilo do pozicije, ko je pravokotno na tla, se AC fizika sesuje (špil enostavno ne simulira vsega kar nam RL nudi). Je bilo pa hudo videti ta zverinski krog na obzorju, divje.

Link to post

Oschersleben je čisto prava proga za DTM, prej kot pa Spa. Ker ti dirkalniki imajo ogromno downforca, pa ne veliko konjev in končne hitrosti. Zato je Spa bolj ena uspavanka. Sem odpeljal eno dirko z AI - noro, super dirka. Tudi AI vozi, kot da bi bili že ljudje. Niti enkrat nisem opazil, da so le vozila, ki jih upravlja umetna inteligenca, res super.

Bi bilo super eno dirko užgat, vsaj tisti ki imamo ta mod. Aja, mod DTM je tudi super, edino mogoče imam občutek, kot da bi imel premalo kontrole na vozilom (ampak to se da/bodo) sigurno še odpravili (in, ker ni pravih imen, damn, danes se vse plača).

 

Best lap: 1.25.3

Link to post

Seat Leon Euro Cup 2014 je posodobljen in popravljen.

 

Version: 1.1 (19th of December, 2014)
 
Changelog:
– modified cockpit parts for better onboard view
– re-calibrat RPM Led’s
– fixed downshift time and clutch time
– fixed upshift clutch time
– fixed steer ratio
– fixed AI
– modified tire physics to the new AC 1.0 version
– updated FFB

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...