Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Jst sem pogruntal, da mam dejansko bolše cajte, zdej k sem se na 900 stopinj navadu :)

Če furaš kak FF avto, kar so v bistvu vsi razn BMWja, je res težko zajebat :)

Bedno mi je ker pri G27 ni seqvencialnega shifterja :(

V Race Onu ga res pogrešam, ker so vsi avti sequential od wtcc razen BMW ima 5 stopenjski menjalnik, tko da zdej kr bmwja furam, da bi blo čimbolj "realno" :)

Razmišlam če bi si nekako naredu gearbox v seqvencialnega, vem da bi se dalo, sam bi se mogu res kej pametnega spomnit, ima kdo kake ideje?

Link to post

Jst sem pogruntal, da mam dejansko bolše cajte, zdej k sem se na 900 stopinj navadu :)

Če furaš kak FF avto, kar so v bistvu vsi razn BMWja, je res težko zajebat :)

Bedno mi je ker pri G27 ni seqvencialnega shifterja :(

V Race Onu ga res pogrešam, ker so vsi avti sequential od wtcc razen BMW ima 5 stopenjski menjalnik, tko da zdej kr bmwja furam, da bi blo čimbolj "realno" :)

Razmišlam če bi si nekako naredu gearbox v seqvencialnega, vem da bi se dalo, sam bi se mogu res kej pametnega spomnit, ima kdo kake ideje?

Če hočeš met čimbolj realno, potem ne boš imel na 900° volan, saj noben od WTCC avtomobilov nima tok :) Če se motim, me popravite...

Link to post

Ja no, kot so rekli naj bi bilo 270 :) Če ima kdo kake bolj natančne informacije oz. lahko potrdi to, bi bil vesel :)

Drugače resno, ve kdo če obstaja kaki mod za G27, za seq. shifter? Al pa je mogoče kdo se spravu to dejansko delat?

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...