Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Bistvo je tole: Volan je malo boljši kot g25 in če že imate G25 se ne splača kupit G27, če pa se odločate za nov volan je bolj kupit novega G27 kot pa G25..

Jaz bi ga defenitivno kupil...če bi nov koštal 40€...ker se mi te cene zdijo neverjetno visoke..pa škrt sem..pa tak al tak nimam keša :D

Link to post
FFB je drugačen, tišji - sicer pa isto močen. Menjalnik je menda tut bolj ... trd. Odstranl so mu sekvenčno delovanje.

Js ne vem... Zame je dejansko na G27 vse kar bi rabu. Točn to kar sm pogrešal je blo še par dodatnih gumbov na volanu. Menjalnika v bistvu nikol ne uporabljam... Vedno uporabljam paddle shifter. FFB mi je čist dovolj močen na G25. Niti ga ne uporabljam na 100%, ker mam bolj švohne rokce pa se človk kar zmatra :)

Edino kar nism zasledu v reviewu - če so pedali kej trši ... edin to mogoče bi še dodal G27 ... pa ma vse za moje potrebe.

Sicer ga pa ne bom zaenkrat menjal. Dokler G25 dela, naj dela.

Se zelo strinjam, sicer jaz ločim volana na dva načina...

Se pravi slo racing dirkanje itak uporabljam lahko le volan in menjanje na volanu paddle shifter, ker pač za pobiranje tisočink ne moreš voziti z eno roko in bit najboljši dobr itd, oz. ko imaš roko eno , dol zgubljaš zlate tisočinke in ni drugega sistema, da boš dober,le šaltanje na volanu...

Druga reč je pa gušt, vsaki se kdaj pa kdaj zapelje brezveze po neki pisti, recimo primer,: ne bom GT legends vozil na tipke na volanu, zakaj?,ker mi pokvari ves čar igre, nikakor se ne morem sprostit , da furam staro klasiko, a šaltam na Ferrari način [Joj]

Tako da jaz imam na volan dva pogleda, res dirkaški pogled, da rabiš par tipk na volanu, tukaj dam velik + g27 in da šaltaš na volanu, drugi pogled mi je pa čisti gušt, kot ima avto narejeno v realnosti, bi jaz rad vozil za gušt, al ima h menjalnik, al navadni 6 brzin, ali samo tipke, kot vsi Ferarčiji itd oz. odvisno od igre, GTR2, GT L, WTCC ITD

Tukaj pa g27 ne ponudi nič novega, še slabše, če so mu vzeli sekvenco nimam niti besed,da o fedbacku ne govorim, kaj nam pomeni če je tišji, da se ne bo baka drla, al da bomo mi bolj sproščeno vozili, itak meni nabijajo na glavi slušalke, tako da bi bil lahko volan dizel, me neb motilo :lol: , sam menjalnik si je zaslužil kaj več novega, kaj večjega boljšega, ko bo g27 lansiran, sploh pomoje v prodaji ne bo g25, v Slo zelo težko, tujina že, in edini kar vidim na tem volanu dobrega je le, da bodo spet dobro služili, da ima tipke, to je res edina moja velka pohvala, to je skorajda vse, je pa res če nabavljaš novega, da bi vzel tudi jaz g27 raje samo zaradi tipk!

Vseen ne me narobe razumet, men je volan najboljši že od g25, samo vseen sem mislil,d a bodo nardili nekaj strašnega, bodo pa ko pride g28 [ok]

Link to post

To je pač marketing!

Tretja različica tega G volana bo pač združitev g25 + g27. Pa mogoče še kakšna malenkost zraven.

Ne znam si drugače razlagat zakaj bi morali nekaj odvzet,da lahko nekaj dodajo.

Link to post

To je eno posiljevanje folka.....ta simracing scena je en sam pofuk....kr poglejte kaj delajo. G25 je carski volan....potem pa nardijo G27 mu dodajo par gumbkov na volan pa odvzamejo par stvari pri menjalniku in računajo 100 EUR več. Isto je pri špilih (ne pri vseh), kaj pa mislte da je Race On....proklet nateg....zadeva bo čist ista kot Race 07 (sem preizkusil v Brnu), vse kar bodo dodali so tisti ameriški mišičnjaki, ki se pa itak peljejo kot ladje. Nateg, nateg, nateg....

Link to post
To je eno posiljevanje folka.....ta simracing scena je en sam pofuk....kr poglejte kaj delajo. G25 je carski volan....potem pa nardijo G27 mu dodajo par gumbkov na volan pa odvzamejo par stvari pri menjalniku in računajo 100 EUR več. Isto je pri špilih (ne pri vseh), kaj pa mislte da je Race On....proklet nateg....zadeva bo čist ista kot Race 07 (sem preizkusil v Brnu), vse kar bodo dodali so tisti ameriški mišičnjaki, ki se pa itak peljejo kot ladje. Nateg, nateg, nateg....

[ok]

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...