Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Ni glih poceni tale load cell. Preden sem zamenjal sem tudi jaz gruntal o tej opciji, samo glede na to da ima tole samo 31 kg,Fanatec pa 90 kg ne vem če se ti ne splača bolj Fanatec CLS pedala vzet pa imaš za par 10€ več vse brand new :) 

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Pred 2 urama , markop je napisal:

Na to pa nisem niti pomislil. Sem nekako vedno primerjal z V3 opcijo, ki je jasno 2x dražja. A so CSL Elite LC pedala lahko stand alone na USB ?

Ja imaš opcijo na volan ali USB. Pedala od T500 niso slaba,samo so pa igrača proti CLS LC,sploh recimo za enega Porscheja v IR kjer je brez load cell res zajebano optimalno zavirat .

Link to post

Saj veš kaj je bil namen, kajne? Ali je iPhone vreden 1400€? Ali je lastnik DD volana svetovni prvak ravno zaradi njega? Ali je volan sploh vreden 1200€, ali bi ga lahko prodajali morda za dosti manj in v večjih količinah? Meni se zdi realna cena tega DD baze od Tomota nekje 600€ (komplet). Tebi pa morda 1200€ predstavlja realno ceno. Za moje pojme je vse skupaj zelo prenapihnjeno in morda bo nekdo končno dokazal, da se da za manj keša narediti podoben oz enak izdelek, ki pa ga bo prodajal v večjih količinah kot pa nekdo sedaj prodaja DD volane. 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Jaz pa upam ,da jim uspe narediti pravo stvar, za vsaj približno navedeno ceno, da se spusti malo lufta iz tegale balona okoli sim opreme. Roko na srce, je verjetno tako kot je @silicijeva dolina napisal. Če jim uspe, bo kar nekaj velikih proizvajalcev prisiljenih spustiti ceno na realna tla. Recimo Fanatec, ki še vedno misli, da prodaja zlata jajca.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...