Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Ta skin res ubija, ma so bli to zlati cajti, Mitjata res treba pohvalt,enako g.Murna . pa upam da spet mal začne dirkat, išče si volane itd, tko da sigurno kaj pride mimo!!

Mitja le uleti kej!

Link to post

Q: Odlično 4. mesto ob slabi udeležbi, a vseeno zadovoljen.

R1: Slab štart, nekaj zamutim, potem par zanimiv dvobojev in končam 4ti.

R2: Se izstrelim iz štarta na prvo mesto, Vedran takoj mimo, potem me zelo napadata Apat in Glavač, ki uspeta mimo, sploh Glavač po mesarskem boju (Seati so prehitri :D). Potem vidim da ima Apat težave, pritisnem na plin in prve stopničke so s 3 mestom tu. Zelo zadovoljen. [champ]

Čestitke Vedranu za 2 zmagi in upam da bova lahko napadla za prvo mesto med konstruktorji Rakete. :)[ok][champ]

Link to post

Q 3 Mesto

R1 slab štart saj me prehitita Kurent in Apat. Prvi krog nekaj laga Kurent potem se 2 krog zapletema z Apatom na koncu borbe še z Glavače za 2 mesto ki je po boju pripadalo meni.

R2 dober štart malo prerivanja nakar naredim napako im me odnese v ograjo po napakah drugih in prehitevanja prilezel na končno 5 mesto.

Link to post

Evo sem danes po 100 laških letih govoril z Mitjem in dobil tele linke.

http://miha-klasik.b...-avtomobil.html

In še render od Jurata za makino ki nastaja :

https://picasaweb.go...597794562443426

Ko najdem kam lahko uploadam pdf pa dobite še Green-GO, ki je zeleni projekt izpod rok Mitjata.No saj en del green-go je tudi v renderjih od Jurata.

  • Upvote 2
Link to post

Hmm, tale rdeči kit car mi ni prav nič všeč. Ko sem bil jaz tam je bil v izdelavi tisti spodnji na zadnjih dveh slikcah prvega linka. Dost podobna oblika kot kakšen Ford Legends...

Link to post

[champ] [champ] [champ] [champ] [champ]

Peta sezona WTCC virtualnega prvenstva na SloRacing.

Končen razpored po sedmem dnevu, Oschersleben - Nemčija

Točkovanje vozniki - tovarniški:

post-60-0-68866500-1328354704_thumb.png

Točkovanje vozniki - privatniki:

post-60-0-44027200-1328354718_thumb.png

Točkovanje moštev:

post-60-0-32901000-1328354724_thumb.png

Obtežitev voznikov:

post-60-0-94963300-1328354725_thumb.png

Link to post

Dirkači so že pričeli z ogrevalnimi vožnjami na španskem dirkališču Valencia, kjer jih drevi čakata dirki dolgi 13 krogov. Pet dirk pred koncem prvestva smo dobili tudi novega vodilnega v skupnem seštevku, ki je sedaj Vedran Kralj. Dirka danes ob 21.uri.

wtcc.jpg

SPA.gif Valencia

Ime: Circuit Ricardo Tormo

Lokacija: Valencia, Spain

Dolžina kroga: 4.005km (2 x 13 krogov)

Dirka: 12.2.2012; 21:00

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...