Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

Smo že na polovici poletja in počasi se približuje nova sezona, za začetek izpolnite anketo in podajte mnenje kaj bi vozili smile.gif Anketa je javna, kar pomeni da ostali uporabniki vidijo kaj ste glasovali (veljali bodo glasovi uporabnikov, ki vozijo prvenstvo že več sezon).

Zaželjeni so tudi ostali predlogi [smoke]

Možnosti

RACE On (vozili lansko sezono)

race-on.jpg

STCC 2 (ima jo že veliko uporabnikov, novi avti)

stcc2.jpg

WTCC 2010 (zadnji dodatek za RACE serijo, novi avti/proge)

wtcc-2010.jpg

GTR3 (neznan datum izida smile.gif)

gtr-game.jpg

Link to post
  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Jaz pa mislim, da ima večina že kar celoten komplet Race07, RaceOn in STCC /STCC2 ... Najbolje bi blo naredit kombinacijo tega, ker se nabere že kar ogromno število S2000 dirkalnikov. Pa predlagal bi, da izberemo kakšne nove proge, ker nekatere so res že zlajnane.

GTR3 pa lahko čakamo do pomladi ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Jst se Race07 ne pritaknem več. Sicr vem, da je portal znan po WTCC dirkah....ampak mogoče pa ne bi blo treba vozt točno WTCC ane. Če ne druzga bi lahko najdli najboljši mod za rfactor pa vozili tega. Po moje sploh ni važno kaj se vozi dokler je veliko voznikov. Osebno so se mi clioti v rfactorju še zmeri zdeli najboljši za vozit. Ker ne vem kdaj pride vn rfactor2 sploh ne bom govoril o tej smeri, ampak tam bi bilo potem supr vozt cliota po moje. Race je res ena bedna arkadna igra in se mi res zdi, da bi jo lahko zamenjali.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to post

Jaz pa mislim, da ima večina že kar celoten komplet Race07, RaceOn in STCC /STCC2 ... Najbolje bi blo naredit kombinacijo tega, ker se nabere že kar ogromno število S2000 dirkalnikov. Pa predlagal bi, da izberemo kakšne nove proge, ker nekatere so res že zlajnane.

GTR3 pa lahko čakamo do pomladi ...

Se strinjam, ker dodatek WTCC 10 lahko nadomestimo z avtomobili iz STCC2 (Cruze, ...) Tistih par prog se pa da tko ali tko nadomestiti. Sploh bi pa proge zbral še kake iz interneta pa da se naredi kak paket za prvenstvo.

Link to post

Se strinjam, ker dodatek WTCC 10 lahko nadomestimo z avtomobili iz STCC2 (Cruze, ...) Tistih par prog se pa da tko ali tko nadomestiti. Sploh bi pa proge zbral še kake iz interneta pa da se naredi kak paket za prvenstvo.

Ker ravno omenjaš kako bi lahko na spletu dobili proge, me zanima kam jih shraneš-prilepiš? Kajti potegnil sem si Progo pa ne najdem mape kamor bi jo lahko prilepil. Prosim za pomoč, nasvet.

Link to post

Osebno so se mi clioti v rfactorju še zmeri zdeli najboljši za vozit. Ker ne vem kdaj pride vn rfactor2 sploh ne bom govoril o tej smeri, ampak tam bi bilo potem supr vozt cliota po moje.

Vsekakor bodo tudi Clioti, ampak vse ob pravem času.

  • Upvote 2
Link to post

Ker ravno omenjaš kako bi lahko na spletu dobili proge, me zanima kam jih shraneš-prilepiš? Kajti potegnil sem si Progo pa ne najdem mape kamor bi jo lahko prilepil. Prosim za pomoč, nasvet.

RaceON > Addons > RaceON > Gamedata > Locations

Nekak tako naj bi zgledal :)

Link to post

Jst se Race07 ne pritaknem več. Sicr vem, da je portal znan po WTCC dirkah....ampak mogoče pa ne bi blo treba vozt točno WTCC ane. Če ne druzga bi lahko najdli najboljši mod za rfactor pa vozili tega. Po moje sploh ni važno kaj se vozi dokler je veliko voznikov. Osebno so se mi clioti v rfactorju še zmeri zdeli najboljši za vozit. Ker ne vem kdaj pride vn rfactor2 sploh ne bom govoril o tej smeri, ampak tam bi bilo potem supr vozt cliota po moje. Race je res ena bedna arkadna igra in se mi res zdi, da bi jo lahko zamenjali.

WTCC bo, glede na to, da bo v jeseni še veliko drugih prvenstev, ni vrag, da tut Cliote spravmo notr, ko bo rF2.

Neuradnih prog (ki niso original v igri) v prvenstvu NE bo...to sem že napisal!

Prog je še veliko uradnih, ki jih še nismo vozili in bi prav pasala osvežitev :)

Link to post

Tut jaz se strinjam z Matjažem in Juretom. Se mi zdi, da lahko še celo sezono odpeljemo preden bo kej pametnega ven prišlo.

Tut jaz komaj čakam GTR3 samo...kje pa piše, da bo vseboval WTCC serijo. Verjamem, da bo 1x tut to sam ni rečeno, da že v štartu. Al sem jaz kej spregledal?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...