Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

Tudi letos bo na dirkah mešala štrene ekipa DaRock Motorsport, vendar letos v novi postavi in z novim dirkalnikom! Po lanski hudi nesreči enega od dirkačev DaRock Motorsporta takoj na začetku sezone, je letos moštvo najelo novega voznika (pogodba je že podpisana), tako, da bomo imeli 2 dirkalnika na pisti! Moštvo je kupilo nova dirkalnika in sicer znamke Honda letnik 2008! Ekipo sestavljata dva lokalna matadorja Davorin Zorko (77) in Tomaž Selčan (78)! :twisted:

Znan je tudi že glavni sponzor ekipe in to je Red Bull!

Zaradi finančnih težav, ki pestijo moštvo, tudi letos ostajamo v privatniškem razredu in upamo še na kakšno višjo uvrstitev, kot lani!

Saj veste kako pravijo Japonci "Malo se naučimo iz zmage, mnogo iz poraza"

eurorearlyfronthemblem2.jpg

  • Upvote 2
Link to post
  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

A lahko še kdo prosim testira TDI vs CRUZ??? Jaz sem probal parkrat in ma manj gripa kot TDI, cajt je posledično slabši vsaj pol sekunde. Pa probajte Zolder in pa kakšno Monzo. Da lahko vsaj še kdo to potrdi, ker bi rad, da so avti izenaceni (tko da kakšnemu "odvzamemo" kak KG) in je bolj raznolika štartna vrsta.

TDI zato ker je FWD in boste lažje odfural priblizno enako.

TDI in BMW 6 speed sta enako hitra.

PS: vozim TDI, da ne bo kdo mislu, da bi rad Cruza zase stripal kakšnega KG.

Link to post

FIA je za prvo dirko sezone določila naslednji dodatni balast:

Tovarniški vozniki: 20kg (20kg = 0kg!)

Privatniki: 50kg (20kg = 0kg!)

Volvo 2008: +20kg

Lada 2008: -20kg

Cruze 2010: -10kg

Naslednjo izravnavanje balasta bo po dirki Brands Hatch, 15.1.2012 ( v kolikor se bo izkazalo, da je kateri od dirkalnikov hitrejši). Tudi v pravem WTCC prvenstvu velja tole.

Druga stvar je spremenjen način "dirke".

Po novem je trening dolg 15min (do 21:15), nato pa sledijo 10min kvalifikacije, v katerem je novost superpole!

  • Upvote 2
Link to post

Pikola da se mi zdi da so le 2008 avti malo hitrejši kot ti v 2010 packu. Naj še nekdo malo sproba jaz sem hondo pa tdija pa sta bla vsaj tdi 2008 ene 3 desetinke hitrejši tukaj v zolderju. Nisem pa sprobal benfe.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...