Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

Q: Odpeljal slab krog, dobre pol sekunde za mojim najboljšim časom na treningu. 6.mesto.

R: Še dobr da sem opazil, da je proga flooded in izbral prave gume. V uvodnih krogih boj z Mejakom. Pri postanku sem izbral gume za suho, kar pa ni bla najboljša izbira. Na srečo se je proga proti koncu začela sušti, tako da sem prehitel in zadržal prednost pred Mejakom. Končal na 3. mestu.icon_champion.gif

Čeprav mi proga ni preveč všeč, je bila dirka zaradi vremena še težja in toliko bolj zabavna. :mrgreen:

Se vidmo na naslednji. [ok]

Link to post

Trening je bil bolj slab, tudi čas slabši.

Q me nato še pc poheca, vse skup je samo zamrznilo in hvala da ste me počakali!icon_ok.gif

Race, se odpravim brez ogleda proge na pisto, imam suhe gume in vidim dež :mrgreen: , no ker pač ne znam v boksih emnjati gume, sem se odločil, da ne grem niti en x v boks :mrgreen: in opazim po 22 krogu , da so gume uničene, pregrete, menjam gume in vse 4 nove suhe :mrgreen: , in pač nato en kup zmešnjav, kr sputim 2x voznike za mano in mi kradejo mesta, modro zastavo ti tako na koncu reče, da kr ne morš sm nekam odviti, tako da če sem koga zaustavljaj , se fino oproščam!

Nato kr na enkrat mine 45krogov prvega in dobim eno točko, zelo sem vesel, ker sem prišel do konca, meni se res stcc tako vleče, ko mine 10 krogov,samo še gledam kateri krog je in to je totalna napaka za mojo psiho :mrgreen:

Je pa bila dirka zelo uspešna, škoda da se mi je avto res lepo peljal, le samo cca 7 zadnjih krogov, celo dirko vozil na suhih gumah, 3kroge zaostanka, pa vseeno ena pika!

Vse pohvale prvim trem, ker dirka ni bila lahka!

Se vidmo na novi progi, na katero upam, da bo bolje ležala za Hondo

Link to post
  • 2 weeks later...

Ni mi samo jasno, zakaj ne naredi screen shota na sredi videa....pa tiste črte neki prilima.

Edited: Hm....zdej se je pa čudežno pojavil :D Mislim, da Vimeo potrebuje nekaj časa, da vse skupi sprocesira.

Link to post

Dirkališče Falkenberg se nahaja na zahodni obali Švedske. Zgrajeno je bilo leta 1967 in danes se najpogosteje uporablja za dirke švedskih in skandinavskih touring vozil, dirke športnih avtomobilov, Formule Ford, Supercart, F3 in moto dirke.

falkenberg.jpg

Falkenberg je kratka in kljub temu, da nima veliko dolgih ravnin, je ena najhitrejših švedskih prog. Dolga je 1843 metrov. Časi proge se gibljejo med približno 41 do 43 sekund.

staticmap?center=56.900004,12.498322&markers=56.905450,12.491215,red&zoom=11&size=500x500&key=ABQIAAAAARYK-vzHUlffsqRLWgXLrRRWLT3jVFi_lySzCisJ760abgZh5xQyXCblBFOu5XUHNPjbcQmeCnPO1w

http://www.falkenbergsmotorklubb.nu/

Link to post
fANTJE MAM VPRAŠANE UREJAM SI SKIN ZA VOLVO MOTORSPORT SLOVENIJA; PA MI NEA GRE NAJBOLJE, IMA KDO MALCE ČASA, DA BI KAJ POGRUNTALI

kje se tu pa ustavi?

ni nobena umetnost, je skin kot vsak drug & mi osebno ni predstavljal nobene težave...

Link to post

Kaj zdej....je že kdo vozil? Včeraj sem šel eno online dirko (10 krogov) odpelat. Ne vem v čem je fora, ponavadi so vsi velik slabši od mene (pač nedeljski vozniki). Na tem serverju sem bil pa šele 5 v kvalifikacijah. Vsi štirje pred mano so peljali po 45, in to krepko pod. Sm samo neumno gledal :D

Nč....se vidmo zvečer na dirki.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...