Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

STCC morš kupt, ker so notr eni avti k jih v Race 07 in GTR-evolution ni :wink:

se pravi ker WTCC prvenstva ne morem več špilat je boljš da pač GTR Evo igram crack verzijo. Kupm pa nej STCC The Game preak Steam in se nej udeležim STCC prvenstva :D .

Al boš zdej reku da rabm še vseen kupt GTR Evo?

Link to post

lej...prvotna igrca je Race 07...nato so dal vn GTR-evolution. in če maš Race 07 kupš "dodatek" GTR-evolution, če pa nimaš še Race 07 pa kupš "komplet" GTR-evolution, kjer je zraven tud Race 07. isto z STCC. če maš Race 07 ali GTR-evolution kupš dodatek, drgač pa celo verzijo(tadrago). :wink:

Link to post
A se boš še z enim profilom prijavil :)

Seveda lahko, prostora še veliko.

Hee hinavsko bi bilo...ne ne

za CRESHA sem spraševal, on je strgan, Cresh čim prej not, pa da vidmo, že zdej ti omenim da furaj Hondo!

Jaz bi na tvojem mestu nabavil celo verzijo STCC, imam prav da je pol vse not, evo,race06,07 itd?

Link to post
jah to itak da hondo,hehe. ceprav zdej furam alfo,hhehe.

Pust Alfo, sej vidiš zakaj jonoben ne mara, ma lep glas to je pa vse, je nočem žalt, je tudi meni všeč, sm nekak ne gre in ne gre, lani so vsi jamrali v wtcc08 sezoni, oni bolj vejo zakaj?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...