Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Q: Odlično, saj sem prehitel ekipo MMRacing, sm kaj ko sem vedel da me bodo na štartu potem pihnili :) P3

R: Novak nam je itaq pobegnil, nakar se je začelo 20 krogov 100% švicanja...najprej me je Kurent našvical. Poznala se je prav vsaka napačna linija, sploh na vhod v štartno ravnino, nato kontakt (sorry Aleš)...potem borbe z BMWji, po boxih padel za oba :oops: ...po napaki enega od Mejakov prišel na 3 mesto in nadaljevali v +/- 1 sek. 8) Na koncu me je še Aleš prehitel (nisem se kaj veliko matrav z branjenjem pozicije, da nebi spet kaj zašuštral :| )

Super dirka, saj sem celo dirko skoraj da dobesedno vozil obkrožen z dirkači v sekundi.

Bravo Markotu [ok]

Upam da ko pride RACE On pade še kakšen več, ker je res akcija tale STCC. Pa tudi fizika mi deluje malenkost bolj doterana kot pri starejši Race07.

Rezultati

Link to post
  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

Q: Najhitrejši krog, potem pa Kurent odpelje supr pole lap.

R: Štartal v redu, vendar me je en od Mejakov prec prehitel, drugega sem se pa komaj ubranil. Že v naslednjem ovinku je šel Mejak malce po mačjem stranišču in sem prišel za Kurenta. Ta mi je prvo mesto predal, ker mu je zaradi neogretih gum malce zdrseval avto na nekaterih ovinkih. Ko sem dobil prvo mesto sem samo še nabiral prednost, za vsak slučaj, če letim po maline.

Škoda, da ni več dirkačev. Še posebaj zato, ker nas je bilo na začetku 14, na koncu pa 6. Jst osebno, tudi če mi ne gre v sezoni, zaradi poštenosti odpeljem do konca.

Še 2 slikici.

5.5.09---stcc---mantorp-1.jpg

5.5.09---stcc---mantorp-2.jpg

Link to post

Čestitke za oddirkano progo in sezono!

Danes se mi spet smeji! :) Prvič zato ker je bilo glede na udeležbo potrebno ohraniti le pozicijo za točke, drugič, ker ste me oprali samo za 1 krog! [owje].

Še vidimo naslednjo sezono!

Link to post

Q: zelo zadržano odpelal, da se ne bi v šikani zasukal, kot sm se v outlapu :lol: zato predzadnje mesto :D

R: štartal solidno, po moje bi več pridobil, če bi ostal na zunanji strani. Pol me je maksl zavrtel, k me ni imel na njegovem zaslonu tako, da sm končal v ograji. No par krogov kasnej so se začel pred mano prerivat kar sm izkoristu in prišu na drugo mesto, ki sem ga komaj komaj zadržal do konca dirke... vsakič, ko sm pridobil neki sm takoj zgubil z driftanjem :D rezultat je bil tako zelo nad pričakovanji, sploh kr sm vozu z minimalno spremenjenim default setupom :)

upam, da bo naslednjo sezono več rednih voznikov

Link to post

Q: Uspel odpeljat odličen krog in dosegel mislim da 1. pole position.icon_champion.gif

R: Štartal dobro, a vseeno izgubil eno mesto proti BMWju, ki pa sem ga kmalu prehitel. V prvih nekaj krogih sem mel malo težav z obvladovanjem avta na neogretih gumah, to pa je izkoristil Novak in prešel v vodstvo. Nato sem z drsanjem po progi "spustil" predse še Maxla. Mal se je že začel oddaljevat, ko pa so se gume segrele sem ga hitro ujel in pol se je začela borba. Na koncu dolge ravnine je prišlo do dotika med Maxlom in mano, zaradi česar sem se zavrtel in padel na 5. mesto (Maxl ni panike, tut jaz bi moral bolj pazljivo zavit v ovinek. Po mojem mnenju dirkaška nesreča). Začelo se je lovljenje dirkačev pred menoj. Mal sem se zaj... ker sem šel v bokse 1 krog prepozno in si spet mal otežil lovljenje vodilnih.

Na koncu prišel do 3. mesta, če bi bil pa še en krog pa mislim da bi lahko prehitel še Mejaka za 2. mesto.

Link to post
  • 1 year later...

Trenutno nas je 35... Bolj sem razmišljal o čem drugem. STCC je praktično isti kot WTCC... Pestra zima bo, za rFactor bo F Armaroli, WRC prvenstvo bo, WTCC pa če bo možnost, verjetno še kaj...

Link to post

Uff kakšni Clioti bi bili supr, če mene vprašaš. rFactor al pa Race 07 it doesn't matter.

Tudi ja, mogoče da se novi folk navadi, nam pa itk sedejo avti, jst sem prec ZA! [ok]

Link to post

Trenutno nas je 35... Bolj sem razmišljal o čem drugem. STCC je praktično isti kot WTCC... Pestra zima bo, za rFactor bo F Armaroli, WRC prvenstvo bo, WTCC pa če bo možnost, verjetno še kaj...

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah se pravi bolje bi se posvetili enim vozilim, bolje bomo vsi izenačeni, dobro vozili.Prej bi rekel, da pride bolje do izraza Race on vozila manših konjev, mini coper, Clio mod.

Hočem rečt, da je najbolj poglavitni cilj, da se WTCC ligo vozi res odlično, za to je le ena formula,trening,trening.....čim več takih dirk druženja, on line dirkanja,vseh enakih prog, vozil.Vse ostalo pa seveda, da naj ostane WRC,F1...., ni pa 100% formula, da nato voziš dobro WTCC.

Še en x moje mnenje! [ok]

Ena liga mora bit res kraljevska, totalno izenačena in res skorajda vsi 99% vozniki!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...