Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Z kvalifikacijami zadovoljen - P3, zdirko pa tut približno ne. Ker je bila napoved, da naj bi bil dež sem reskiral in popušil. icon_smoke.gificon_joj.gif[wall]

Sicer sem vidu, da je bilo na štartu suho, sam sem upal, da bo kmalu začel padat. Ker se to ni zgodilo, sem začel padat po lestvici jaz. Gume sem šel menjat kar hitro, mislim da v 12 krogu, ko mi je javilo, da sem te že znucal. Pol pa napad na polno. Proti koncu dirke se pred mano pojavi Mejak, ki pa mi ga ni uspelo napast, ker sem tut drugi komplet tokrat suhih gum že preveč obrabil. Tako sem končal na 6. mestu. [buzara]

Link to post
  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

Tut jaz bom reku U ku***. icon_guns.gif

Sam mene ni zjebal T2 ampak comp. Disk bo crknu, tako da Winsi sploh nočejo mojega profila naložit. Sem mislu, da sploh ne bom mogu štartat no pa mi je le uspelo nekak zrihtat. Pol mi pa 5 krogov pred ciljem zmrzne. icon_wall.gif( Mare, sem prec nate spomnil)

Pa je šla zmaga po zlu. Pa tok dobr mi je šlo. Avto je letu k...Z lahkoto sem lovil Mejaka in ga tut prehitel [champ] . In to 2x, ker sem pozabil naštimat tipko PIT-IN. To pa še ni blo vse. Pozabil sem tut pritisnit CONFIRM, tako da sem 20 :!: sekund stal brez da bi se kaj zgodilo. Že takrat sem mislu, da mi je dobra uvrstitev ušla, pa sem se kmalu spet znašel v vodstvu.

Konec dirke pa že poznate. [buzara]

Link to post

Pa ne tko grdo govorit.. :mrgreen:

Bravo naši, res da nas je blo za en pink ponk, pa vsen TOČKEE :mrgreen: , Bravo Mitja, bravo meni, da nism zadnjih gum menjal, da sem šel 2x v boks, da ne znam naštimat, zadnjih gum, ko sm v boksu, da.., drgač pa lepa, lepa proga, grem danes trenirat, pa treniram narobno progo, zabavn je ta stcc. [owje]

Link to post

Čestitke zmagovalcem in vsem ostalim, ki ste prepeljali ciljno ravnino zadnjega kroga!

Jaz sem zadovoljen, le na koncu me je malo ratalo strah, ko so se mi prikazovale plave zastave, za menoj ni bilo pa nikogar. Preventivno sem se umaknil in spustil mimo vsak ghost car :).

Se vidimo na naslednji.

P.S.: Upam, da bo še kakšna tekma na dan dirke. :)

Vroooom!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...