Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 266
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To itak, nočem bit pameten, je pa naš pomoje največji cilj, Slo-r je znan, se najbolje reklamira po Wtcc ligi, da se vse nove in nas pač voznike, še bolje podoču o teh vozilih, vožnjah,setupih,progah

Posted Images

Take zmede pa še nisem doživel :mrgreen:

Kvalifikacije: solidno, P5

Dirka: Dve minuti sem tuhtal, kere gume izbrati in seveda čist po moje izbral napačne. Do 14 kroga slajdav, pol sm le menjav na dežne :P Po postanku nisem nič več vedel, kje je kdo, kdo še ni bil v boxih, zmeda na kvadrat...na koncu čudežno peto mesto, sicer nevem kako...ampak jebat ga, šenkanmu pižoju se ne gleda v zobe :D

Link to post

Q: Naredil dokaj hitr krog, vendar mi je Apat dihal za ovratnik. Pole.

R: Prehitro kliknil race in pozabil pogledati kakšno je stanje proge. BIG MISTAKE! Gledam jst neki progo in vidm luže :D Sm se samo po glavi lopnu :D

Štartam tko da mi je kopalo do tretjega ovinka...prehiti me več kot polovica dirkačev že v prvem krogu. Letim takoj v boxe da zamenjam gume za wet. Kreten spet prehitr in pritisnem confirm in mi da gor spet gume za suho stezo!!! Spet en počasen krog v katerem mi je nonstop samo kopalo.

Prec naslednji krog v boxe (spet po dežne gume). Tokrat mi jih je uspelo zamenjati :D Se začnem prebijati naprej in pridem do 5. mesta, kjer sem upal, da bom ostal. Ampak...spet je bilo potebno iti v boxe, ker so to STCC pravila :D

V redu rečem....grem v boxe zamenjam gume, pridem takoj za 5. voznika in dobim takoj ob izhodu iz boxov stop&go, ker sem baje prehitro peljal v boxih :D V tem trenutku sem se že ražal k norc.

Naslednji krog takoj v boxe, da odslužim kazen. Se peljem v boxih in SPET prehitro stisnem gumb za confirm....ki pa tokrat ni bil confirm ampak postpone penalty!!!! :D In mi začnejo spet gume menjat :D Penalty pa še vedno tukaj.

Naslednji krog ŠE ENKRAT v boxe, tokrat sem odslužil samo penalty :D

Na koncu prišel direkt za Šimenca (se mi zdi) na 7. mesto in ga prehitel. Začel loviti Denzija na 5. vendar je bil predaleč.

Tko fajn se že dolgo nisem smejal. Aja....pa prosim, da si zapomnete ta rekord....5 krat v boxih :D

Čestitam zmagovalcem.

Link to post

Dobr da sm pogledal Session Info :D

V q zajebal hitro šikano in zadnji ovinek

Štart še kar uspel, se opravičujem Kurentu k se mi zdi, da sm ga mal zajebu. Pol sm ene 10 krogov se privajal na razmere, vmes me je Kurent prehitel sam se ni uspel preveč odlepit k je bil skoz promet za prehitevat. Na konc sem ga prehitel čez bokse, vn je šlo na milimetre sam sm se kasnej odlepu in v miru končal dirko.

Aja pa Mateja sm med dirko taknu in ga je zavrtelo... sm ga počaku sam se je pri štartu še enkrat zavrtel tako da sm nadaljeval.

Link to post

Q: ok...3. mesto

R: Novak očitno pozabu pogledat session info, kjer je pisalo, da je proga "flooded". Na štartu uspel prit na 1. mesto. Nekaj krogov sem uspel zadrževati Apata, ki pa me je prehitel po moji napaki na zaviranju. Naslednja napaka se je zgodila, ko sem ujel Brandta na napačnem mestu in me je zavrtelo, ko sem bremzal, da ga se ne bi zadel. Ker so ble gume že kr precej obrabljene, me je Marko ujel in po nesreči tudi oplazu na zaviranju, tako da me je zavrtelo...in ker js nism js, če se ne zavrtim še sam, me je pri pospeševanju zaneslo v ograjo, cedu avto in zgubu precej časa. V 28. krogu sem zapeljal v bokse in se z novimi gumami podal v boj za Kurentom. Uspel sem ga ujeti, a kaj ko sem spet mogu prehitet Brandta na glupem mestu. Po zunanji strani v hitri šikani ni šlo drugače, kot s pomočjo ograje in zida. Kljub poškodbam sem Kurenta ponovno ujel, ga prehitel, a mi je ta kmalu pokazal, da je moj avto lepši v njegovem vzvratnem ogledalu.

Za še bolj tragičen konec stop-go penalty, ki pa ni vplival na končno 4. mesto.

Link to post

hja, pestro. ni kej.

razen dirke na suhem v sredini tedna nisem odpeljal niti enega kroga, torej skupaj približno 50,60? mogoč 70.

prišel na practice, se mi je zdelo da bi se dala tako linija kot tudi setup malo izboljšat, povečam antiroll bar spredaj in zadaj, no, nekako je šlo.

q: odpeljem dokaj soliden krog in pristanem na 2 mestu, kar je bilo skoraj za pričakovat, ker za prvo sem bil prepričan da se bodo borili Novak in oba Mejaka.

p2

r: preverim vreme, ugotovim da je flooded, ni bilo druga kot wet in natankam avto ter akcija.

gledam Novaka, na startu, se skoraj ni premaknil, ko mimo švigne Matej Mejak katerega avto sem si v naslednjih 13 krogih zelo podrobno ogledoval od zadaj in minimalne razdalje. če bi ne bila proga tako oska bi lahko reku da sva se vozila door-by-door oz. sva se bumper-by-bumper.

v L5 dohitiva Brandta, ki se je malo neiznajdljivo umaknil, a sva vseeno smuknila oba mimo, v L7 T2 dohitiva še Šimenca in Makselja pred njim ko se Šimenc odloči za spremembo linije in zapre Mateja, tega nisem hotel izkoristit in sem ga pustil spredaj, Makselj pa je lepo "obvozil" T3.smile.gif

sledilo je zopet drajsanje mojega sprednjega in Matejevega zadnjega odbijača, v drugem sektorju sem bil kar lepo hitrejši a nisem sestavil "combo-ta" za prehitevanje na varen način.

L10 v L11 dohitiva zopet Brandt-a ki se je hotel odmakniti, za ciljem peljal po idealni liniji in sva ga morala zeeelooo obvozit... sledili so zopet boji, vse tja do L13, ko je Matej v zadnji šikani 2. sektorja naredil napako in powerslideal čez izhod, sem izkoristil priliko ki sem jo čakal že od štarta in smuknil mimo brez incidentov.

Dobro sem obdržal vodstvo in ga skozi celotno dirko povečal na krepkih 18-25sec pred obveznim postankom, katerega sem opravil v L30 ko mi je stric reku, da imam obrabljene gume. skočim v bokse, zamenjam gume in akcija naprej še 15 krogov, katere sem bol ali manj prehiteval zaostankarje, vse do zadnjega kroga ko sem si privozil prvo zmago.

[dance]

čestitke vsem, za solidno izpeljano dirko,

vse pohvale Mateju za fenomenalno vožnjo in sideways inserte praktično v vsakem krogu večkrat. če nebi imel toliko dela s svojim avtom, bi se zleknil v naslonjač in gledal samo kako powerslide-aš :)

je bilo malo težko spravit vso to moč na asfalt, v tem naliuv, se res pozna da je mokro. :)

bravo vsem, edina konstruktivna pripomba oz predlog ki bi jo podal je pa še, da se pogovorimo o umikanju oz upoštevanju modre zastave. sicer problemov takorekoč nisem imel, ampak bi se dalo zadevo bol gladko izpeljat.

super je bilo, akcija nonstop :D

[ok]

Link to post

[Jaoo] Štart dirke totalen zaj**, gume za suho stezo. Čakam do 14. kroga, zamenjam gume, potem veselo naprej. Pritiskam na gumbe in pazim da bo vse ok. Speljem iz boxa, naredim mucho krogov. Nato v desnem zgornjem kotu zagledam oranžen napis, naslednji krog diskvalifikacija. Ne razumem. V boxe je bilo treba it od 14-36 kroga. Zakaj sem bil diskvalificiran pa mi ni jasno [wall] .

Za nesporazume in odmikanja se vam že v naprej iskreno opravičujem, dal sem vse od sebe [wub]

Drugače pa fajn dirka, čestitke zmagovalcem in dobitnikom točk!

Vrooom!

Link to post

Tukaj je bil problem v modrih zastavah. Igra ti jo je namreč pokazala, ko je bil voznik, že čisto za ritjo. Apat...ti si vozil za mano, in mi sploh ni kazalo modre zastave....ker sem vedel, da si to ti, sem te pustil naprej....in šele ko si bil skoraj vzporedno z mano, mi je javilo, da te moram spustiti. Mislim, da je imel Brandt zaradi tega probleme z umikanjem.

Poleg tega se mi je pa nekdo umaknil, ker je mislil, da je NDESIGN Racing avto že krog pred njim in sem tako lepo pridobil mesto :D

Link to post
Zakaj sem bil diskvalificiran pa mi ni jasno [wall] .

razmišljam na glas:

potrebno je gledat svoje kroge in ne kroge vodečega.

morda si šel v bokse v tvojem 13 krogu, prišel vn v 14 kar ni "v skladu z zahtevami"

edit:

jap, kot sem predvideval, v bokse si šel v 13 krogu, in ne v 14.

ker ti kaže 13 krog : 1:35 vse ostale pa krepko manj.

tako da.. tukj si "zajebal" [Jaoo]

preveri spodaj

gothenburgecoarena.jpg

pa kaj si ja smešn, Matej, prever "razlike" prvih nekaj (17) krogov. matr sm ti dihal za ovratnik. še sreča da se nism zadušil od izpušnih plinov [it]

gothenburgecoarena2.jpg

fastest lap times

gothenburgecoarena3.jpg

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...