Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Vidim da vas kar nekaj od tukaj vozi DTM Alfo pri CORE-u... Mal me drži da bi tudi jaz probal..

Kakšne so dirke ? Se vozi normalno ali bolj NFS style ? :lol:

Link to post

Sorry, sam ne kužim kaj naj bi tle našel... vsi posti stari 2 + plus leti in tudi ne vem kaj imajo ti posti z ligo na Core-u ? :o

Uredil - edgeslo
Link to post

Nič takega. Si imel tudi DTM omenjen pa sem hotel povedati, da smo takšno ligo že vozili. Tu, na slo-racing. Ne vem kako se je nfs res prikradel notri :o.

Link to post
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Nič takega. Si imel tudi DTM omenjen pa sem hotel povedati, da smo takšno ligo že vozili. Tu, na slo-racing. Ne vem kako se je nfs res prikradel notri :o.

Aja, hehehe, sva se totalno narobe razumela :D

Da je sam avto oziroma AC <>  NFS vem, bolj me zanima kakšna je kultura dirkanja tam... Po 5 + letih samo iR sem navajen nekako bolj resnega dirkanja, in v kakšen demolition derby se nebi prijavljal :) 

Uredil - edgeslo
Link to post

Ja, saj vem. Irdelničarji stvari malo po svoje gledate. Nič hudega. Lahko pa enkrat na nevtralnem terenu eno odfuramo. V rf2 na primer:DD.

Ps.: na Coru sem bil deseti tako kot sem deseti v slo-racing ligah, tako da kak baubau niso tam. Crashanje je tam in pri nas, ali pa ga ni. Kakor pride...

Uredil - mancSLO
Link to post

Trenutno je na Core bolj ali manj server nabito poln (30 ljudi), za top 10 se je treba kar fajn potrudit, za top 5 je pa treba trenirat. Zadaj so včasih kakšni bumpi, spredaj je dokaj čisto, največji problematik je pred 2 tednoma dobil ban tako da rešujejo sproti zadeve.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...