Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Ta dlc je napovedan že od začetka leta se mi zdi... In kaka je razlika glede števila avtov v peku? Ti boš plaču 1€ za en avto, tko kot v bolj ali manj vseh ostalih pekih. Če nočeš met, ne kupit. Noben te ne sili. Naslednji bo Porsche pack, k pride najbrž konc septembra in bo stvar ratala spet "normalna" z 10 avti najbrž (majo jih 24 in jih bojo razdelil na 3 dlcje, če se bo le dalo s Porsche passom, da bo vse skp pršlo bolj poceni).Tebi kot uporabniku število avtov ne spremeni ničesar, ker je cena na avto ostala bolj ali manj enaka od drugega dlc-ja naprej :)

Link to post

opa zdajsen restart Steama je pokazal update 278MB..sem sel se na store in za 2.99 kupil nov DLC  DP6 (koncno postena cena)..to je to? Se bo kaj sprobalo danes?

Uredil - AliBuggy
Link to post

Dejte vi rajš povedat, kaj postavim zvečer? Meni se vozijo Brands Hatch, Bridgehampton, Zandwoort, Imola. Nisem še stestiral tripl3 dlc-ja.. a je Praga ok? Dolgo že nismo vozili DTM90. Bavarc je bojda skozi vse te updejte skoraj že ujel Mečko :D Kako je z Alfo, pa ne vem. Postavim public server.. q 10min, race 12laps pa sam u podn :)

uuuuu :shock: a naštimam C9 na tastari Monzi z ovalom? [wub]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...