Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

@gojzer, niti ne vem, če je interes AC kaj na igralnosti delati. Sem na AC forumu postavil vprašanje glede hitrosti v boksih, ki ti jo AC diktira. Za igralnost bi bilo veliko bolje, če bi bila omejitev kot v rl., pa bi ti race direktor penalty pribil za prehitro vožnjo ipd.

Pa ni bilo niti odgovora, niti ni stekla debata. saj veš. Par 10 odgovorov, pa bi se še Kunos morda zganil.

In tako gre sicer dobro zasnovana igra v smer, ko vsak mesec lahko kupiš kak nov pok ( a ja, pack) in se greš nemudoma na prepoln šlajfa turist server zaletavat.

Da bi to presegli , fantje na tem portalu organizirajo prvenstva in dirke, kjer je vse vsaj nekoliko bolj resno in še vedno zabavno. Zadnji tak podvig je "Hitri Dirkač GT3" prvenstvo. Si kaj gledal. En dan časa za prijavo je še8).

Uredil - mancSLO
Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

1.9.3
- Improved DX11 initialization
- Fixed same samples volume going crazy during update
- Tweaked compressor parameters for external view, now it kicks in more relaxed
- Corrected electronics behaviour and street tyres typo on Porsche 911 Carrera S 991.2
- Added new section to video.ini to force refresh rate (only works in fullscreen mode):
ex:
[REFRESH]
VALUE=50

Link to post
On 30. 10. 2016 at 10:24, mancSLO je napisal:

Pejt v temo prijavljene ekipe al kaj, pa se tam pofočkaj. Še hitrejš pa bo, če še na ZS kontaktiraš tiste ekipe, kjer še niso trije.

Hvala mancSLO za povabilo! Pri meni je problem služba in glasbene dejavnosti kar mi pobere ogromno časa in težko zato vozim resno v kaki ligi saj manjkam najmanj tretjino dirk! Drugače pa se strinjam da je na private serverjih dirkanje dosti bolj kulturno, vendar zaradi zgornjih razlogov težko dostopam do njih! 

Link to post

@gojzer menda se nekaj pripravlja za vzporedno z GT3 prvenstvom, nekako tako kot smo imeli lani vzporedno z BMW prvenstvom DTM90s CUP. [fbi] Ne bo se potrebno prijavljat v prvenstvo, ampak vsako dirko posebej,... več informacij pa sledi kmalu. ;)

Link to post

Nisem niti šel za tem. Na Mugello slo-racing serverju izklopi tudi virtual mirror ja. Škoda to (ogledala) kar požre FPSje. Če bi se dalo izklopit bočna ogledala, ki jih itak vidim samo košček in pustiti zgolj virtual mirror bi moja GPU lažje dihala.

Uredil - markop
Link to post

Jaz jih vidim odkar v mojem kotičku sramežljivo skrivam tole zadevo :oops:

AC support bi bilo za vprašat ja. Malo sem brskal in nikjer nisem nič zasledil. Zgleda pa, da se da obratno in sicer z F11 izklopiti virtual mirror (nepreverjeno).

Link to post
On 11/4/2016 at 9:19, PEK je napisal:

@gojzer menda se nekaj pripravlja za vzporedno z GT3 prvenstvom, nekako tako kot smo imeli lani vzporedno z BMW prvenstvom DTM90s CUP. [fbi] Ne bo se potrebno prijavljat v prvenstvo, ampak vsako dirko posebej,... več informacij pa sledi kmalu. ;)

222.jpg 
[fbi][fbi][fbi]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...