Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

Dobr ste se podil. :) Razultate prosm napište vsaj za info. Ni problema fitipaldi sam drugič to mal prej počnite ne 5min pred Q :D No... važn da ti je ratal.

Turn 1

image7.jpg

McLeans

image13.jpg

Esses

image18.jpg

Goddards

image11.jpg

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

GTR Evo se je vozil do zdj ... Zdj pa čakamo RaceON da začnemo z novo sezono WTCC...

Kar se pa ostalih avtov in klas tiče .. pa noben ni izrazil kake pretirane želje, da bi se kej druzga vozilo.

Link to post

GT avtomobili so v GTR2 velik boljš kot v GTR-EVO. Pa še mislim da nas nima velik ljudi tukaj gtr-evo original. GTR2 jih ma več.

Link to post

Jast pa zdaj že druge dirke nisem mogel odvozit do konca.

Sem ugotovil, da se mi ravno v tem času (med dirko) spremeni ip, ker mam dinamičnega in izgubim povezavo [wall]

Upam da bom uspel zrihtat do naslednjič :roll:

Link to post

Lahko da imaš isti problem kot jazst, ko sem bil na telemachu. Zaradi preobremenjenosti linije te connectajo na drugo. To pomeni, da te za sekundo ali pa dve disconectajo in rezultat tega je, da ti zamrzne špil.

Jst sm poklical direkt gor in zatežil, da moje številke ne reconectajo za nič na svetu, ker delam neke pomembne poslovne komunikacije in si ne morem privoščiti, da me izklopijo, niti za sekundo.

Link to post

Fajn dirka je bila. 2/3 sem jo odpeljal v vodstvu, z Gregorjem tesno za menoj. Pol so pa počas začele gume popuščat (ne jaz) in Gregor se mi je čisto približal.

Seveda sem takrat spremenil način vožnje. Začel sem vozit bolj defenzivno. Očitno sem s tem presenetil Gregorja, ki me je pri zaviranju zadel in zavrtel.

Gregor, nisem začel zavirat precej bolj zgodaj, kot si napisal, ampak samo malenkost prej, ker je bila moja linija vstopa v ovinek malo drugačna, ker sem te zapiral. Zapirat sem pa začel že zelo zgodaj tako, da bi ti lahko malo prej odnehal...al si mislu, da te bom kr naprej spustil?

No, pa sej sploh nima veze. Napake se dogajajo. Sej smo samo ljudje (razen nekaterih alienov). Zato pa so trening dirke. Jaz sem vseeno užival.icon_ok.gif Se že dolgo nisem vozil na prvem mestu.icon_champion.gif

Se vidmo na naslednji dirki.

Link to post

Na RaceDepartmentu so priredili tekmovanje v hotlapanju... Proga je Anderstorp vozi pa se s Seat Toledo Cupra iz sezone WTCC 2006...

http://forum.racedepartment.com/race-on ... ition.html

Nagrada je GTR Evo + STCC

Tukaj pa so rezultati, ki se dnevno posodabljajo:

http://timing.racedepartment.com/race07 ... llLaps.php

Pohitite, saj imate čas le do nedelje zvečer!

Veliko sreče želim...

Link to post
  • 2 weeks later...
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...