Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

čestitke prvima dvema..

Štartal sem z drugega mesta, in v tretjem krogu prehitel jankota,naslednji krog sem storil usodno napako po kateri sem padel na 6 mesto..nasledjih nekaj krogou je bilo zelo razburljivih saj sem se prebijal na tretje mesto v večji gužvi kot je gužva v ljubljani ob 16.00 uri..

Zares odlično in fer dirkanje;)

Zadnjih nekaj krogou je bilo že prepozno za kaj več saj sta bila vodilna oddaljena že za 6s tako da sem le še počasi križaril do cilja.

Lep pozdrav!

Link to post

Ne vem kako je pri ostalih ampak pri meni je večina avtov vijugala iz leve proti desni, lagala, ping okoli 100 pri vseh..pri meni sem ziher da ni problem, linija močna nobenega antivirusnega, torrenta, firewalla..

Na koncu me je Vinetičev avto presenetil, ko je od nikoder iz 5 sek zaostanka priletel v 0.5 ter sem burno odreagiral ter letel ven icon_buzara.gificon_joj.gif

Bomo videli naslednjič kako bo..gotovo spet pridem z BMWjem =)

Link to post

Pozdravljeni! Zgleda, da je to moj prvi post. :D

In malce prej sem z vami odpeljal tudi prvo dirko. Sicer sem bil zadnji (predvsem sem zbrkal prestavna razmerja, ki so očitno bila predolga - večina vas je neprimerno hitreje pospeševala - to je pač šola za drugič [Joj]), ampak je izkušnja bila nadmočna.

[it]

Link to post

Zanimiva dirka, fajn obnašanje. :) Vodicar skoda za napako bi bla huda borba ;). Zdj za lag jst nevem ker jst sm bil server in ste se pri men vsi tekoče premikal... Upam da še kero udarmo kmal, da spet RSa na progo prpeljem.

Še par fotk iz Monze:

Proti Lesmo 1:

image20.jpg

Lesmo 1:

image8.jpg

Variante Ascari:

image24.jpg

Link to post

Dirka solidna, sicer sem pričakoval več, vendar se proti BMW-jem nisem mogel boriti. Predvsem na ravninah so bili hitri, tako da sem bil kar malo jezen in začuden icon_eek.gif, ko so me prehitevali kot za šalo (nevem ali je to dejansko stanje ali pa sem imel zgrešen setup).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...