Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

kobra111 če maš samo 4 serverje, maš nastiman na arcade alpa semi-pro al neki tazga... in so potem le tisti serverji. Moraš met na Simulation... alpa na Pro saj nevem točno niti kje se zbira.. se pa nekje v igri

Link to post

Aja, hvala.

Samo zdj je še en problem v nepravi verziji... Že vlečem US patch..

Mam na simulation, us patch, lobby patch, še vedno nisem kompatibilen.

Menda ni na serverju originalna verzija igre?

Aja? Potem tudi men nebo delalo zgleda... Verjetno majo postavlen z original verzijo ja in potem nam ne potegno :(

Link to post

Zdaj se podi 10 folka na Q. Glede na čase v practice so kar izenačeni.

EDIT:

Kvalifikacije:

1. Gasper Trstenjak - 1:48.882

2. Gregor Vodicar - 1:49.024

3. Denis Stojko - 1:49.164

4. Samo Golobic - 1:49.302

5. Matej Plesnicar - 1:50.201

6. Ales KURENT - 1:50.446

7. Matic Vinetic - 1:50.739

8. Edvin Hekic - 1:51.211

9. Grega Bracic* - 1:54.782

10. Tomaž Selcan - 1:59.858

* Bracic ima probleme z avtom (PC-jem :P)

Link to post

Ne vem več...ali je moj PC zmešan, ali se mi hosti upirajo...

Na vsake toliko (1x na krog ) špil zmrzne ter je tako vsaj 10-20 sek. Znova sinhronizira in potem imam vsaj 30sek več zaostanka. Brezveze.

Preveril sem temperature, povsod piha hladno, Everest kaže da je vse pod največ 58°C...ne vem več.

Link to post

Tale powerslide je bil pa moj, ma sem imel na vseh ovinkih rahle probleme pri pospeševanju iz njih. V šikani pred ciljno sem pa še zid "kušnu" [wall] , drugače bi lahko še Kurenta prehitel.

Link to post

jest sem imel probleme edino v šikani..kar nekako nisem znal najti linije skozi njo..ah ja..ta dirka je za nami,komaj čakam na naslednjo.

Drugače pa hud špil,veliko odnašanja zadnjega konca avta iz pospeševanja vendar ga je dokaj enostavno ujeti brez pretirane izgube časa..špil res trga..a že kdo ve kako zahteven špil nej bi biu race on?

Nimam nevemkšnga kompa pa mi je đabe kupvat če mi pol ne bo delal..

A bi bilo to dovolj:

CPU: 4GHz

ram: 3GB

Grafična: Ati Radeon hd4670 1G

???

Lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...