Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Je, ja ( http://www.wagenvoort.net/rank/ ), ampak je za 1.0.3 verzijo, tako da ta pomoje ne gre skupaj z ta`novo 1.1. Sigurno bodo časi različni.

Ma niti nisem nadrkaval, odpelu sem ene 20 krogov in naredu čas 1.26.124, potem drugi dan pa še ene 15 in je padu čas 1.25.9. Ma je še sigurno rezerve za pol sekunde ob perfektnem krogu.

Kok maš pa ti kaj čas?

Link to post

A kdo mogoče ve, kako se recimo posnetek iz netKar-ja, kjer je datoteka končnice nkr, spremeni v avi? Bi rad pokazal posnetek hitrega kroga, mogoče vam bo kaj pomagalo.

Če se ne da, je potem edina opcija zajema avi videa, z kakšnim programčkom, medtem ko se te pa predvaja? Btw, ve kdo za kakšnega dobrega (po možnosti zastonjskega)?

thx

Link to post

Tukaj imate posnetek vožnje po progi Prato Short. Prej sem malo vozu in na žalost mi ni v pol urce ni uspel moj najboljši krog. Tako da posnetek ima čas kroga 1.26.13! Kar je dobro desetinko slabše od mojega najboljšega kroga.

60FiktusRtg

Link to post

Formulca Ford 1600 v simulaciji netKar PRO 1.1

Zanimiv in težaven špil. Če si za "zahtevne" simulacije dirkanja, potem si prišel na pravi naslov. Ampak vedi, da ne boš vozu zelo hitre čase po 10-ih krogih. Bo treba zeloooo ustrajati. Probaj, špil ima tudi demo!

Link to post

NK.simRacing virtuelni trkački ogranak sajta nacionalnaklasa.com 6. godinu zaredom organizuje virtuelne trkačke Lige za sve zainteresovane sim-trkače sa naših govornih prostora.

Simulacija: GTR2 v1.1.0.0

Modifikacija: Power and Glory 2.1

Automobil: Abarth 1000TC (na našim prostorima poznat kao Fića ili po novom Fikus)

snaga: 110 KS

težina: 660 Kg

maksimalni broj obrtaja motora: 8500 RPM

obrtni momenat: 108 NM

broj stepena prenosa: 5

pogon: na zadnjim točkovima

Fizika ovog moda je izuzetna i dala nam je mogućnost da zaista na najbolji način konačno odvozimo jednu pravu "Nacionalnu klasu".

Izdvajamo:

[-] Zagarantovanih 20+ vozača na svakoj trci.

[-] Pojedinačni i timski plasman.

[-] Mogućnost personalizacije svog automobila ili izbor već ponuđenih posebno napravljenih za ovu priliku.

[-] 1 test + 6 zvaničnih trka.

[-] Profesionalni server za održavanje trka.

[-] 24/7 otvoren server za treninge i druženje.

[-] Profesionalni pristup organizaciji sa sportskim i tehničkim pravilnikom.

Test trka 23/08/2009 (default mod, bez personalizovanih skinova)

Prva zvanična trka 06/09/2009 (neophodan dodatni paket skin-ova)

Dodatne informacije o propozicijama i svim potrebnim fajlovima. (klikni na link)

nkfica2009_smanjena.gif

Ovim putem pozivamo sve fer, duhom vedre vozače sa našeg govornog područja da nam se pridruže.

Uzmite učešće i odmerite se sa najboljim virtuelnim vozačima sa ovih prostora!

Očekujemo vas...

...na virtuelnom trkačkom gridu!

Link to post

No končno sem vidu cilj na dirki r2p [dance] V R1 naredu 2 napake, ko sem preveč prostora pustil in do konca dirke nikakor nisem prišu mimo tistih dveh tko, da smo končal mislim, da v 1 sekundi (jaz na 5. mestu).

V R2 sm se katapultiral mimo vseh fwd nepremičnin, sam v drugem krogu naredu napako na bremzanju in zgubil mesto. Do konca dirke sm se muču pridet mimo na prvo mesto, ker sem bil malenkost hitrejši sam nikakor ni ratalo, poleg tega sm se mogu branit pred kurentom k mi je bil skoz na riti :D Celo dirko je blo okol pol sekunde med nami [Jel2] No na konc sm vseeno zadovoljen s svojim dirkanjem v gneči, kjer ponavad delam bedarije in se sam izločim iz dirke :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...