Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Mene jebe to da ne delujejo več online setupsi. Brez pa se mi zdi brezveze ker so default setupi tudi po sekunde slabši 90% časa. Za neko štelanje pa še nisem imel nikdar časa. V rfactorju majo vsej tiste slidere da nekaj na brzino skup spocam, tak da bom reje pusto špil in ga poslav v arhiv.

Vbistvu sem tudi pričakoval da bodo setupsi večinoma prosto dostopni na forumu tu. Noja...

Link to post

Sawyer za monzo je pa najlazi nardit setup... Prestave popravš, daš spredn wing na 1, zadnga na 1-3 tm nek... toj pa to.

Potem ko maš tega base setup itak za vse proge spremenis le wing pa prestavno razmerje... Odpelu sm ze vse proge mljonkat v gtr2 pa druzga s setupom nism počel.

lenoba ni izgovor. :D

Link to post

pozdravljeni,

čeprav sem nov na forumu in s skoraj nič izkušnjami, sem se vseeno odločil jutri dirkat z vami smile.gif

Ko je prišel ven shift sem usposobo moj star volan (še iz dobe win98 :lol: ),sicer je bil malo problem z driverji ampak zdaj dela. no...seveda je bil shift razočaranje! Par dni nazaj pa sem "odkril" vašo stran, videl da se bliža dirka v gtr2, igro sem imel že na cdju, rabil sem še free-online-key, potrebne patche in že laufa [it]

ps.upam da ne bom imel jutri problemov s povezavo na server smile.gif

lp

Link to post

Kolko časa pred dirko lahko avto menjaš? Ker do osmih me nebo doma. Zaenkrat imam pač zasilnega BMWja izbranega in neki setup. Bi še pa rad probal Porsheja, za kerega sem si tudi pravkar setupse nabavo, ter en alternativnih BMW setup. Go with what you know. Sej vem, vendar sem zelo nezadovoljen z avtom.

Link to post

Danes tudi mene ne bo. Malo sem še utrujen od relija Velenje pa še igre ne morem zagnati, mi stalno javlja napako. Ne vem kaj je narobe, vendar sumim na antivirusni program, ki sem ga posodobil, ker mi je potekla enoletna licenca. Igra je pa tudi original s patchom EU 1.1 in novim patchom za igranje online. Se mi ne da razmišljat. Lepo in korektno dirko Vam želim.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...