Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

V nastavitvah ff v igri dej na effects na full in wheel in izberi tudi g25 v meniju nad temi drsniki. Meni tudi ni delal dokler nisem označu še g25 :D

aja tole pišem bl po spominu, kr nism v lj...

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

  • 3 weeks later...

Ja, huda dirka je bila včeraj.icon_champion.gif[champ]

Tut pomislil nisem na zmago, k sem vidu listo prijav.

Štartal z 4. mesta in takoj padel na 5. Pol sem pa enega prehitel, ostali 4 so pa kr sami napake naredil in tako sempristal v vodstvu.icon_thumbsup.gif Sem imel kr srečo, ker drugače bi bla težka.

Marko, bravo za 3.mesto.icon_ok.gif

Mi je bla pa zelo všeč kultura na sami dirki.

Upam, da se bo še kdo od Slovencev prijavil, da jim pokažemo kako se dirka.

Link to post

Odvozu eno dirko z Radicali po Magy-Course.

Q: na že tako kratkih q sem se lotu vožnje 7min pred koncem, uspel nardit nekaj krogov, ko mi v zadnjem krogu (2. split je bil -0.420s pred PB) par metrov pred ciljem gre next session [Jaoo]. Končno 5. mesto (namesto 2.)

R: štart bol bogi. V previdni vožnji me v t2 en đekes rukne in zavrti [opa]. S 16. mesta sem pol počasi zlezu nazaj na 5. in po 18 krogih tam tudi končal. Čase sem delal približno enake kot prvi, svoj najbolši pa sem naredu v zadnjem krogu dirke :D.

Link to post

No ja....sej pol nisi velik kvalifikacij zamudil....na R2P trajajo samo 10 minut. Moraš bit res nadrkan progo za dobr cajt....pa še ESC ne smeš pritiskat za v boxe ampak morš odpelat v njih. Ti prec vzame dva kroga.

Link to post
  • 1 month later...

Heh...3 dirke odpelješ in končaš top5 in že padajo povabila v ekipe :D. Včeraj je bla zanimiva dirka s Škodami (škoda Novak k te ni blo) na kateri sem končal desetinko (pol avta dolžine) za podiumom in dolžino avta za 2. mestom :).

Kolko je sploh slovenskih ekip kej tam? -če me hoče kera naša jim dam prednost pred drugimi :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...