Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Hehe hvala, zdej vse vem :mrgreen: , sm škoda, da nism na dirko prišel, 1s pa je šlo, jaz pa tiste 2min gledam in gledam nastavitve, na kraj pamet mi ni pršlo, da treba na dirko..ahh [Joj]

Link to post

Q: pole (Glavač ni cajta naredu)

R: po napaki se znašu bol vzadi. Pri voznji za Mirkotom sem ga ponesreči zavrtel - po notranji strani vozu pa mal je levo-desno skakal pa je enkrat skoču lih tako da sem ga taknu in ga je zavrtelo. Pol boj z Roškarjem - vožnja cik-cak ni lih dovoljena, pa Glavača si enkrat vn potisnu.... Markota prehitel, ko so se vrteli menda, Glavača neki kasneje. Na koncu pa nism zdržal pritiska in padu na 2. mesto.

Negativna stran dirke: spet smo baje skakali :?. Men ni jasno zakaj, sam bomo probali rešit in če bomo skakali na naslednji dirki (ali katerikoli drugi) sporočte, da se odmaknemo s serverja kr vem da ni mogoče tako vozit za nekom.

Link to post

Pa kaj je blo to včer....najprej grem ob 20.40h na server imam na izbiro BMW-ja, nato vidim, da imam sm Damjan ime, grem ven da popravim še priimek, grem nazaj, NI bmw-ja,sm še Porschi in Ferarriji, zberem Feraro in pač se jajcam, pa to sploh ni avto no... [guns]

Link to post

hm, cikcak praviš? FIA dovoljuje dve menjavi smeri, se pravi, da zaprem pred ovinkom (1) in tik pred ovinkom zapeljem spet na idealno linijo (2), tako da tle ni blo nobenega cikcakanja, si me pa butnil na travo, pol, ko nisi znal drugače mimo. Zakaj pa me je PEK tako lepo elegantisch prehitel, brez dotika. Njega sem oviral na enak način kot tebe, ko sem videl, da me je premagal, sem ga spustil mimo.

Mi je pa 3 metre pred ciljno črto napisalo disconect in je blo konc veselice. Kar se tiče laganja, pa sem imel občutek, da ni bil kriv server, ampak eden od dirkačev.

Link to post

Ja, mejakom neki skače gtr2,... čudno danes pri cliocup je blo use uredu.. sta kej popravla? :)

Primzy morda si enkrat mal pocikcakal tam pod tistim "gumastim" mostom pred sikano, nism pa cist preprican vec kaj se je tam dogajal tko da kej hudga zih ni blo

Link to post
  • 2 weeks later...

A se komu kaj sanja zakaj mi v GTR 2 ne dela FFB na G25 :?:

Enako je z GT Legends, ki sem jo dobil zraven v paketu z GTR 2.

Špil volan zazna normalno, ko grem pa pelat je pa čist mehak. [Jaoo]

Link to post
A se komu kaj sanja zakaj mi v GTR 2 ne dela FFB na G25 :?:

Enako je z GT Legends, ki sem jo dobil zraven v paketu z GTR 2.

Špil volan zazna normalno, ko grem pa pelat je pa čist mehak. [Jaoo]

Hehe toj zato k maš SERVO volan [krniki][iz]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...