Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Ker nas je Maxl "pregnal" z napačne teme, bi nadaljeval tukaj. Jest sem vsekakor zainteresiran za kakšno večurno dirko z menjavami dirkačev. Sam za tako dirko bi se nas pa res mogl precej nabrat (vsaj 20) Igral bi rfactor, ki dopušča takoimenovani hot-swaping, najbrž kšn gtr mod pa eno dobro stezo (lemans 79, road america, mid-ohio,...po dogovoru :wink: ). Dirka bi potekala podnevi in ponoči.

Napište če ste zainteresirani.

Lp!

Link to post

GREGOR nordschlife si pozabu , madona [opa]

sem pa zainteresiran [it]

Hehehe...samo čaku sm te kdaj boš to napisu :D Men osebno je huda proga, sam se mi zdi, da bi bla za večino pretežka (v smislu tega, da je predolga) in si je težko zapomnit ovinke, kar pa je za dirkanje ponoči zelo pomembno.

Jest osebno bi najraje dirkal na lemansu, k je nek sinonim za takšne dirke.

Link to post

FANTJE zadeva je takšna , da pravjo kdor ni odpelu TT otok man , ni pravi moto race driver , tko tud pravjo za Nordschlife za avto race driverje ,to je klasika, vem pa da vsi k se bavjo z avto moto športom,pravijo da ta rek drži. [dance]

Šlajfa pa tudi ni nek problem in je res idealna za vstrajnostno dirko-no moj predlog. :wink:

ni mi pa jasno koliko časa bi naj bila dirka , 3 ure mogoče ali več????? in menjava na pol ure, cca [fbi]

Link to post

Ja jaz sem tudi za šlajfo meni osebno najboljša proga da ji ni para in se je res malo vozi.

Pred leti smo jo vozili z gt avtomobili in mislim da je to tudi najboljša varianta.

Za ure pa ne vem no jaz osebno sem nekje za 3,4 ure.

Link to post

normalno,stvar dogovora,dejmo rečt in odpelmo, sej no bo nobenga rit koštalo :wink:

se pa strinjam 4 ure (naredimo na 24h termin) in menjava (v teamu) po želji.

sem za to varijanto, samo ne odlašat, ker čas na vrtovih prihaja,tam je pa tud luštno v teamih,(mi pa smeškoti falijo tm na desni strani ko ni nekih kriglov zraven-mal za fan). [Jel2]

pa nej da en na glasovejne kero progo in kolk časa in mod pa GASSSSSA [it]

Link to post

Hehe... se povsem strinjam z MirOom.

Men se zdi celo Šlajf bolj primeren ravno zaradi dolžine... ne rata dolgočasen kar tako, roke polne dela skos razen na neskončni ravnini, kjer se pa pozna koncentracija.

Link to post

Joj fantje dejte razmisljat mal:P

Šlajfa nima dzabe vzdevka green hell! Proga je ful tezka in pomoje ni nobenmu point dirkat se proti 2 dirkalnikom, k ostali se bojo po verjetnosti kmal zabil, k jih vecina pac verjetno ne bo nardila vec k 10 krogou, plus se to je da se bo nardila ful velikka razlika med dirkaci ravno zaradi zahtevnosti proge. Jest sm se zmeri za lemans, ki je krajjsa priblizno za polovico pa ful lazja je, oz ima veliko manj ovinkov, je pa vecina od teh zelo hitrih in zahtevnih, prav tako ima eno zelo dolgo ravnino kjer imas cca slabo minuto casa za oddah.

moj predlog glede moda je epsilon euskadi oz. lemans series pa da usi dirkamo z gt2 avti pa še en malo lažji mod za peljat Megane Trophy.

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...