Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Pred 2 urama , Paps je napisal:

To ni bilo nerganje...

Nerganje je v linku,ne pa tvoje. To je pač dirkaški portal pa rad kaj podelim. 

Ja meni pa ravno ta nepredvidljivost paše. Gume menjat ali ne, a bo rumena pa bom "pušnu" ali ne ipd., ipd. No, če si bral prispevek pa če me vsaj malo poznaš, po tem veš, da bom za naslednjič povadil caa. 50 uvozov v pit pod različnimi pogoji:D.

 

Link to post

Če ne bojo to zrihtal da bo špil zaznal kdo dela karambole ej... tip z enim zapne, un drug odleti (kriv je prvi), po ravnini grem mim, zadane še vame. Jst dobim 4x inc, on po rezultatih sploh ni dobil nič.

Link to post

Ma tej 4x so meni še najmanjši problem. Z SR nimam težav. Problem je, ker ti dirko uniči tudi če pol dobi tiste 4x. Se dogaja ni kej. Jaz furam GT3 serijo. Precej z glavo je treba odpeljat. V višjih IR so dive bombi redki. Se pa zgodi kakšen majhen dotik z velikimi posledicami.

"In RL racing it takes balls to not lift the gas, in sim-racign it takes balls to lift it."

Uredil - MarkoP
Link to post

Vem kaj misliš ja. Taktika je mogoče, da čimprej prideš do višjega IR. Višanje IR ti nosijo mesta nekje do ~10 (polovica grida). Ne smeš bit preveč "požrešen" na začetku. Ni nujno vedno zmagat. To ti bo prineslo višanje IR in SR. 

Jaz imam drugo težavo. Tudi malo gor in malo dol. Ko povečam IR, da štartam v top splitu sem nekonkurenčen in skozi (preveč) na limitu. Pol začne IR padat (uvrstitve 10+) dokler zopet ne padem v 2. ali 3. split, kjer se začne IR večat. In pol se nekako vrtim. Sploh se mi to dogaja ko menjujem serije. Recimo obvladaš serijo A, kjer lepo povečaš IR. Nato greš v serijo B, kjer ne obvaldaš avto skladno z tvojim IR. Štartaš v topl splitu, spadaš pa v 3. po časih.

Zdaj se fokusiram izključno GT3 in FR2.0 v practice za FUN kakšen krog.

Link to post

Za tiste, ki imate težave s stutterjem:

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3470649.page

To naj bi bilo popravljeno v patch-u, ki pa so ga že 2x prestavili. Odkrili so še druge napake menda in delajo na tem. Malo me "skrbi", da so prvič dejali "patch postponed" sedaj pa "cancelled". Hum.

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...